Hot Wheels Unlimited

3.0

Hot Wheels Unlimited Oyunu apk indir
hot-wheels-unlimited.png indir
4.2/5 Puan: 31,105
Versiyon
3.0
Güncelleme Tarihi
10 Aralık 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
45M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kemer bağlamak! Hot Wheels ™ Adaları çevresinde tam gaz patlatmaya hazır olun! Burada hepimiz harika arabalar, çılgın zorluklar ve etrafındaki en havalı yarış pistlerini inşa ediyoruz. Becerilerinizi eğlenceli bulmaca veya yarış zorluklarıyla test etmek için Hot Wheels ™ City’ye gidin. Hepiniz meydan okunduğunda, kendi mega parkurlarınızı oluşturabileceğiniz ve arkadaşlarınıza karşı yarışabileceğiniz Bir Yarış Yap Festivali’ne gidin! Motorlarınızı çalıştırın, bu harika bir yolculuk olacak!

İNŞA EDİN – Mobil cihazlarda üstün Hot Wheels ™ Track Builder ile hayal gücünüzü doldurun! Bükülmüş döngüler, cüretkar atlamalar, alev alev yanan güçlendiriciler ve destansı rampalarla dolu en çılgın dublör kurslarına hayat verin. Yarış pistlerinizi canavarca Nemes’lerle doldurmaya cesaretin var mı? Gorilla’nın veya Shark’ın boğazıyla çarpışın! Bu yaratıklar kesinlikle izlerinize bir dokunuş katacak! Hazır, ayarla, inşa et!

YARIŞ – Kendi mega parkurlarında baş döndürücü bir hızda fırla! Yarış çok eğlenceli ve kolaydır: zafere giden yolu açmak için parmağınızı yarış pistinde yönlendirmek ve sürüklemek için kullanın! Destansı akrobasi hareketleri, cüretkar atlamalar ve kıvrımlı döngüleri gerçekleştirmek için sürücü koltuğuna oturun. Daha hızlı gitmek ister misin? Tam gaz gitmek için o Boost düğmesini parçala! Nemes’lere dikkat edin!

MEYDAN OKUMA – Yeteneklerinizi harika zorluklardan oluşan bir yığınla test edin! Eğer bir bulmaca hayranıysanız, pist inşa etme bulmacalarımızla bir ziyafet içindesiniz. Hızlı sürüş ve drift yapmayı tercih ediyorsanız, yarış meydan okumaları sizin için yapılır. O zaman çok basit: Kırmızı Tekerlek almak için bir meydan okuma kazanın! Radikal bir yeni arabanın veya Monster Truck’ın ve havalı pist parçalarının kilidini açmak için bunlardan yeterince toplayın. Meydan Okuma Kabul Edildi ™!

TOPLA – Rodger Dodger ™, Bone Shaker ™, Night Shifter ™ veya muhteşem Monster Trucks gibi efsanevi Hot Wheels ™ koleksiyonunuzu oluşturun. Bir ömür boyu sürecek heyecan için onların hilelerini deneyin! Hepsini nihai garajda toplayabilirsin!

COMPETE – Cesur yeni parçanızı göstermek ister misiniz? 2 oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı drift yapmak ve yarışmak için motorlarınızı çalıştırın. Bu, en iyi haliyle yüksek hızlı eğlencedir!

POWER UPS – Yarış pistlerinde 5 rakiple karşı karşıya geldiğinizde rekabet çetin! Kazanmanıza yardımcı olmak için harika güçlendiriciler var: muazzam bir sarsıntı yaratın, rakipleriniz için yolda yapışkan yağ bırakın, kendinizi saldırılara karşı koruyun veya bir roket veya nitro ile destek alın!

Hot Wheels Unlimited ™ ile daha büyük, daha iyi ve daha hızlı gidin!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara aboneliğin ücretsiz bir denemesi teklif edilebilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul etmek için bir aboneliği seçmeleri gerekecek ve deneme süresi boyunca herhangi bir zamanda vazgeçme hakkına sahip olacaklar. Devre dışı bırakmazlarsa, deneme süresinden sonra kullanıcılar otomatik olarak ücretlendirilecektir.
– Abonelik, cari dönemin bitiminden önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
– Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, istediğiniz zaman Google Hesap Ayarlarına giderek iptal edilebilir
-Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak aboneliğin kalan süresi için geri ödeme almayacağınızı lütfen unutmayın.

GİZLİLİK VE REKLAM
Budge Studios, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının gizlilik yasalarına uygun olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB Gizlilik Onaylı Çocukların Gizlilik Mührü” nü almıştır. Gizlilik politikamızı şu adresten okuyun: https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ veya Veri Koruma Görevlimize e-posta: [email protected]

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Sorularınızı, önerilerinizi ve yorumlarınızı her zaman bekleriz. [email protected] adresinden bize 7/24 ulaşın

HOT WHEELS ve ilgili ticari markalar ve ticari takdim şekli Mattel’e aittir ve Mattel’in lisansı altında kullanılmaktadır. © 2020 Mattel.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Hot Wheels Unlimited ™ © 2020 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Güncelleme Bilgileri

Yarışçılar, EPIC yarış güncellemesi için motorunuzu çalıştırın!

YENİ YARIŞ DENEYİMİ - Yarış pistlerinde rekabet kızışıyor! En çılgın sahalarda 5 rakiple yüzleşin. Çarpışmalardan sakının!

YENİ GÜÇLENDİRİCİLER - Yarışı kazanmanıza yardımcı olmak için yeni harika güçlendiriciler var! Büyük bir deprem yaratın, rakipleriniz için yolda yapışkan yağ bırakın, kendinizi saldırılara karşı koruyun veya bir roket veya nitro ile destek alın.

Video

Resimler

Bir cevap yazın