Hill Climb Racing 2

1.41.1

Hill Climb Racing 2 oyunu apk indir
hill-climb-racing-2.png
4.4/5 Puan: 3,979,911
Versiyon
1.41.1
Güncelleme Tarihi
7 Aralık 2020
Android Sürümü
4.2 ve sonrası
Boyut
137M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Original Hill Climb Racing’in Yaratıcılarından Hill Climb Racing 2’ye Geliyor! Daha Büyük, Daha İyi ve Çok Daha Eğlenceli !?

Hill Climb Racing 2, hem çevrimiçi çok oyunculu yarışlar hem de çevrimdışı bir macera sürüş modu ile oynaması ücretsiz bir yarış oyunudur.

Özellik listesi:

20’den fazla Yeni Yarış Arabası ve Bisikletin kilidini açın!

Kupalardan yeni madalyalar kazanmak için kupa yolunda ilerleyin ve yarıştan kazandığınız zor paralarla yeni arabalar, bisikletler, kamyonlar ve hatta epik bir tank satın alma yeteneğinin kilidini açın. Kilidi açılacak 20’den fazla araçla, sizi pole pozisyonuna çıkaranı seçin!

Araçlarınızı Yükseltin!

Araba yarışlarından kazanılan paralarla yükseltmeler satın alın ve sürüşünüzü iyileştirmek için kullanın. Performansınızı artırmak için 16’dan fazla açılabilir parça arasından seçim yapın, bu parçaları birleştirin ve toplayın! Sürüş yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak ve zirveye ulaşmak için yükseltmeleri benzersiz yollarla karıştırın!

Arabanı ve Karakterini Kişiselleştir!

Hem karakteriniz hem de araç garajınız için çeşitli özelleştirme seçeneklerini kazanın ve kilidini açın! Yarışırken havalı görünün ve karakterinizi kendi benzersiz tarzınıza göre uyarlayın! Binlerce kombinasyon var! Ardından bir sonraki seviyeye geçin ve yarışçınızı gerçekten benzersiz kılmak için arabanızı farklı dış görünümler ve lastiklerle özelleştirin!

Klasik Çevrimdışı Macera Modu

Hill Climb Racing 1’in popüler macera modu da bu devam filminde geri dönüyor! Çevrimdışı oynanabilen bu sonsuz yarış modunda ne kadar uzağa gidebileceğinizi görün! Araçlarınızı yükseltmek ve çevrimiçi kupa modu ve çok oyunculu takım etkinliklerinde size yardımcı olmak için para kazanın!

Arkadaşlarınızla Çevrimiçi Takım Kurun ve Yarışın!

Arkadaşlarınızla çevrimiçi yarışlara katılın. Çok oyunculu bir yarış takımı oluşturun veya katılın ve liderlik tablosunda ne kadar yükseğe ulaşabileceğinizi görün! Çevrimiçi çok oyunculu skor tabloları ve haftalık olarak değişen etkinliklerle katılabileceğiniz bir dizi etkinlik var! Ayrıca, kilidini açmak için haftalık çok oyunculu bir takım sandığı ek bir bonus olarak, hayalinizdeki takımı oluşturmak ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak için pek çok teşvik var!

Arcade Eğlence ve Stunt Tricks!

Stunts, çevirme ve tekerlekleri gerçekleştirin veya çalışırken arabanızı çarpın! Eşsiz fizik tabanlı araba simülasyonumuzla, diğer araba oyunlarının rekabet edemeyeceği cüretkar hareketleri gerçekleştirebilirsiniz! Çoğu yarış oyununun aksine, dublör performansınızı artırmanıza ve yükseltmeler için harcayabileceğiniz daha fazla madeni paranın kilidini açmanıza yardımcı olabilir!

Çok Oyunculu Oyunlarda Kazanmak İçin Yarış!

Cup modunda, diğer 3 çevrimiçi oyuncuya karşı sürüyorsunuz. Mücadele edin ve mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine kadar yarışın! Kupa modu, çeşitli arazilerde yüzlerce farklı seviyede çok oyunculu oyunlarda sürüş yapmanızı ve yarışmanızı sağlayacak. Manzaralı Kırsal kesimden tehlikeli Frostfire Mağaralarına doğru sürüş!

Bu fizik tabanlı tepe tırmanma yarış oyununda sürüş zamanı öldür! Harika Bisikletler, Arabalar, Motosikletler, Kamyonlar, bir kar arabası ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda sürmek için diğer harika araçlarla!

Her zaman geri bildirimlerinizi okuduğumuzu ve araba oyunlarımız için yeni orijinal içerik oluşturmak için çok çalıştığımızı unutmayın: Hill Climb Racing 1 ve 2 için yeni arabalar, bisikletler, kupalar, seviyeler ve özellikler. Bir hata bulursanız veya bir kaza geçirirseniz düzeltebilmemiz için bize bildirin. Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz şeyleri ve sürüş oyunlarımızla ilgili yaşayabileceğiniz sorunları [email protected] adresine bildirirseniz gerçekten minnettarız, lütfen cihazınızın marka ve modelini ekleyin.

Bizi takip et:
* Facebook: https://www.facebook.com/Fingersoft
* Twitter: https://twitter.com/HCR_Official_
* Web Sitesi: https://www.fingersoft.com
* Instagram: https://www.instagram.com/hillclimbracing_official
* Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/fingersoft

Kullanım Koşulları: https://fingersoft.com/eula-web/
Gizlilik Politikası: https://fingersoft.com/privacy-policy/

Hill Climb Racing ™ ️, Fingersoft Ltd.’nin tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Güncelleme Bilgileri

* Yeni kupa: Çöl Mağaraları
* Yeni sürücü görünüşü: Pençeler
* Yeni araç boyası: Claws 'Rotator
* Ses efektlerini ve müzik ses seviyelerini ayrı ayrı değiştirme yeteneği
* "Daha fazla bardağa ihtiyacım var!" Düzeltildi. başarı kilidi açmıyor
* Çeşitli hata düzeltmeleriq

Video

Resimler

Bir cevap yazın