Heart’s Medicine – Time to Heal

68

Heart's Medicine - Time to Heal oyunu apk indir
hearts-medicine-time-to-heal.png indir
4.4/5 Puan: 61,668
Versiyon
68
Güncelleme Tarihi
26 Ekim 2018
Android Sürümü
4.0.3 ve sonrası
Boyut
50M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Bu oyunun ÜCRETSİZ keyfini çıkarın – veya GHOS Aboneliğine kaydolarak TÜM Original Stories oyunlarının kilidini sınırsız oyunla ve reklamsız olarak açın!

Delicious and Fabulous’un yaratıcılarından yeni bir oyuna aşık olun! GameHouse, hastane oyunlarının aksiyonunu büyüleyici bir aşk hikayesiyle birleştiren bir zaman yönetimi oyunu olan Heart’s Medicine Time to Heal’i sunuyor!

Grey’s Anatomy, Acil Servis veya General Hospital’da daha önce görmediğiniz gibi romantik bir tıbbi dram! Gelecek vadeden cerrah Allison Heart rolünü şimdiye kadarki en iyi simülasyon oyunlarından birinde oynayın ve Hastane Başı Daniel ile eski sevgilisi Connor ile çiçek açan aşk arasındaki hislerle savaşın. Tıpkı gerçek bir aşk hikayesi gibi, dramamızın dönüşleri de yok değil! Daniel aniden korkunç bir kaza geçirdiğinde, Allison hayatını kurtarmak için acele eder! Heart’ın oyununun başladığı yer burasıdır.

Bu hastane simülasyon oyununda doktor ol!
Bu ameliyat simülatörü oyununda hastalara iyi bakın ve sanal ameliyat gerçekleştirin. Heart’s Medicine, doktorun ofisine hayat veren heyecan verici bir çevrimiçi RPG oyunudur! İster kızlar için çocuk doktoru oyunları ister yaşam simülasyonu oyunları arıyor olun, bundan keyif alacaksınız!

Zaman yönetimi becerilerinizi geliştirin ve hayat kurtarın!
Çevrimiçi zaman yönetimi oyunlarını seviyorsanız İyileşme Zamanı’na bayılacaksınız! Bu sefer oyunu her şeye sahip – zorlu seviyeler, heyecan verici bir hikaye, heyecan verici rol oynama ve çok daha fazlası!

Kasırga romantizminin bir parçası olun!
Romantik aşk hikayelerine doyamıyor musunuz? İyileşme Zamanı, çevrimiçi en hareketli aşk oyunlarından biridir.

Heart’s Medicine’in 2. Sezonunun Keyfini Çıkarın
★ Allison’ın hastaları iyileştirmesine yardımcı olun ve çok sayıda eğlenceli oyun karakteriyle neşeli anların tadını çıkarın
★ Bu cerrah simülatörünü 5 seviye boyunca ücretsiz oynayın ve oyun içi satın alma ile 60 hikaye seviyesinin yanı sıra 30 meydan okuma seviyesinin kilidini açın
★ Daha önce hiç görülmemiş 18 mini oyun – bu harika oyunlar sizi aylarca eğlendirecek!
★ Konukların oynadığı Delicious ’Emily – hastanede yemek yiyin ve ödüllü yemek pişirme oyunlarının tadına bakın
★ Yeni hastane kanadı ve daha fazla özellik için süslemeler almak için kupa ve elmas toplayın!

Doktor oynamayı bambaşka bir seviyeye çıkaran gerçek bir aşk oyununa hazır mısınız? Oyun zamanı!

* YENİ! * Bir abonelikle tüm GameHouse Orijinal Hikayelerinin tadını çıkarın! Üye olduğunuz sürece, sevdiğiniz tüm hikaye oyunlarını oynayabilirsiniz. Geçmiş hikayeleri yeniden yaşayın ve yenilerine aşık olun. Hepsi GameHouse Original Stories aboneliğiyle mümkün. Bugün abone olun!

Bizi Takip Edin: www.facebook.com/heartsmedicinegame

Daha Fazla GameHouse Orijinal Hikayesi:
www.gamehouseoriginalstories.com

Güncelleme Bilgileri

AdMob'daki düzeltmeler

Video

Resimler

Bir cevap yazın