Heart’s Medicine – Doctor’s Oath – Doctor Game

46.0.291

Heart's Medicine - Doctor's Oath - Doctor Game oyunu apk indir
hearts-medicine-doctors-oath-doctor-game.png indir
4.2/5 Puan: 82,791
Versiyon
46.0.291
Güncelleme Tarihi
09 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
33M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Doctor Allison Heart ile bu romantik tıp doktoru oyununda bir doktor ol!

GameHouse ve Blue Giraffe, en sevdiğiniz doktor Allison Heart’ın başrolünü oynadığı en yeni GameHouse Original Story doktor oyununu gururla sunar!
Heart’s Medicine – Doctor’s Oath – Doctor Game, sizi gözyaşlarına boğacak sıradan bir doktor oyununa bağlı yoğun bir tıbbi dramadır. Bu doktor oyununun sürükleyici ve benzersiz bir hikayesi, orijinal şarkıcı / söz yazarı müziği, son derece ayrıntılı sanat eserleri ve animasyonları, bağımlılık yaratan havalı doktor oyunu ve çılgınca bir kalbi var. Harika hikaye anlatımına odaklanan doktor oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu doktor oyunu tam size göre!

Yeni bir hastanede bilinmeyen bir hastalığa çare bulmak için acele ederken bir doktorun hayatını yaşayın!
Bir tedavi arayışınız sizi Doktor Kliniğinden Morga kadar altı heyecan verici yeni hastane koğuşuna götürecektir.
Oynaması ücretsiz modelimiz sayesinde tam doktor oyununu ücretsiz oynayın.
Her zamankinden daha fazla tıbbi seviye! Başlarken 240 doktor oyunu seviyesinin keyfini çıkarın, daha fazlası da gelecek!
Çok fazla ekstra! Yeni doktor hikayesi sahnelerinin kilidini açın, oyunda faydalı bonuslar kazanmak için karakterinizin seviyesini yükseltin ve satın almak istediğiniz hastane yükseltmelerini alın.
Şirin bir gizli nesne oyununda kobay Oliver ile parti yap.
Tıbbi tarzda yeni mini oyunlarda gerçek bir doktor gibi ustalaşın.

Tam teşekküllü bir doktor olarak mezun olma yolunda Queensburrow Bridge Hastanesi’nde tıbbi stajyer olarak son rotasyonlarına başlarken, Doktor Allison’ı bu doktor oyununda takip edin! Ne yazık ki, Doktor Allison için işler asla sorunsuz gitmez ve bu bir istisna değildir. Klinik rotasyonu sırasında baş doktor olan Doktor Ermey, ona yardım etmiş gibi görünüyor ve onu başarısızlığa uğratmakla tehdit ediyor. Doktor Allison, doktor olma şansının her dakika azaldığını izliyor, çaresizce bir çözüm arıyor, ancak bulamıyor.
Ancak gizemli bir hastalığı olan bir hasta hastaneye kaldırıldığında bu doktor oyununda her şey askıya alınır. Doktor Connor, Doktor Sophia … ve Doktor Ermey de dahil olmak üzere birçok doktor kendi kendine enfekte olur. CDC, Queensburrow hastanesini karantinaya aldığında, Doktor Allison ve diğer doktorlar daha fazla ölüm meydana gelmeden önce bir çare bulmak için zamana karşı yarışır.
Bu doktor oyunundaki yardımınız, zamanı geçip zamanında bir tedavi bulmaya çalışan Doktor Allison için çok değerli olacak! Heart’s Medicine – Doctor’s Oath – Doctor Game’de aşkı, yoğun aksiyonu, gerçekçi dramı, çılgın komik anları ve hayatı kutlamanın güzelliğini yaşayın.

Facebook’ta Doctor Allison’ı takip edin:
https://www.facebook.com/heartsmedicinegame/

GameHouse’u Facebook’ta takip edin: https://www.facebook.com/GameHouseOriginalStories/

* GameHouse Original Stories uygulamasını indirin ve Delicious Emily’nin yemek pişirme oyunları, Doctor Cares evcil hayvan veterinerlik oyunları, Fabulous Angela’nın moda oyunları ve Amber’s Airline uçuş görevlisi oyunları gibi diğer harika oyunların keyfini çıkarın: * https://goo.gl/SXb8sa

Güncelleme Bilgileri

Heart's Medicine ile sıcacık bir Noel'i kutlayın!
- Bu hastane kış harikalar diyarında özel hediyeleri paketinden çıkarın.
- Yeni seviyeleri oynayın ve kar yağışını izleyin!
- Yepyeni bir Noel hikayesinin kilidini açın ve yeni karakterlerle oynayın!
Doktor Allison ve arkadaşlarıyla Noel'in tadını çıkarmak için bugün güncelleyin!

Video

Resimler

Bir cevap yazın