Hashiriya Drifter #1 Racing

1.5.6

Hashiriya Drifter oyunu apk indir
hashiriya-drifter-1-racing.png
3.6/5 Puan: 80,850
Versiyon
1.5.6
Güncelleme Tarihi
23 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
88M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Hashiriya Drifter (走 り 屋 – Sokak Yarışı) – 80-90 ‘Japonya otomobil kültüründen.
Hashiriya Drifter, her zaman oynamak istediğiniz nihai drift yarış oyunudur! Bu sürükleyici, destansı araba oyunu, Nascar deneyimiyle ilgili bir güncelleme de sunuyor. Bu çevrimiçi yarış oyununda seçebileceğiniz onlarca araba var ve gerçekten kazanmak istiyorsanız asfaltta lastik yakmanız gerekiyor.
Yoğun, heyecan verici PVP yarışlarında 10 milyondan fazla oyuncuya karşı oynayacaksınız. Fortnite, PUBG veya Kahoot Drive’dan kurtulun ve bunun yerine oradaki en etkileyici, heyecan verici yarış oyunlarından birine odaklanın. CSR deneyimini steroidler üzerinde ücretsiz olarak elde edersiniz ve ayrıca sürüş becerilerinizi çok kısa sürede test edersiniz. Ve çevrimiçi olarak aynı anda 20 kişiye karşı oynayabileceğiniz için, bu çok sürükleyici ve yoğun bir deneyim.
Sokak yarışını ve drift yapmayı seviyorsanız, Hashiriya Drifter oynayabileceğiniz en havalı oyundur. Bu sokak yarışları sürükleyicidir ve arabanızı istediğiniz şekilde tamamen değiştirmek için eşsiz bir fırsata sahipsiniz.
Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce seviye var ve hepsi drift yeteneklerinizi test etmek için kıvrımlar ve dönüşlerle geliyor. Odak noktanız denemek ve en iyisi olmak ve bitiş çizgisine önce ulaşmaktır. Bu tahterevalli, zorlu simülatör oyununda bunu yapmak kolay değil. Ancak kendi beceri aralığınıza sahip insanlara karşı oynarken sürekli gelişmeniz gerekir.
Oyunda her araç için gerçekçi ayarlara sahipsiniz, tek bir araba için 100’den fazla parça ile tamamen istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
Hashiriya Drifter, size o zaman en iyi çevrimiçi yarış deneyimini ve dünyanın her yerinden insanlara karşı ufukta sürüklenmenin harika bir yolunu sunuyor. Evrendeki en iyi sürücü olmak için gerekenlere sahip misiniz? Yeteneklerinizi milyonlarca diğer oyuncuya karşı test edin, sadece Hashiriya Drifter ile bugün indirin!
Özellikleri:
* “Heyecan verici, eğlenceli sürüş oyunu
* “Çok sürükleyici ve oynaması son derece kolay
* “Dünyanın her yerinden insanlara karşı oyna
* “Yoğun sürüklenme eylemi
* “Tam Araç Özelleştirme (Ayarlama, Araba Parçaları, Boya, Vinil’ler)
* “Çevrimiçi Çok Oyunculu, Araba Buluşmaları ve PvP Savaşları ve Turnuva Savaşlarında 10.000.000’den fazla oyuncu!

Erken Japonya’da sürüklenen oldschool caddesinden esinlenen oyun, derin bir özelleştirme ve sıfırdan bir araba yapma yeteneği ile!
Sökülebilir şasi ve süspansiyon!
Gerçekçi araba hasarı!

Çok havalı sürüklenen fiziğe sahip, devasa caddelerde sürüklenmek için ideal!

Güncellemeler için Instagram sayfasını takip edin!
https://www.instagram.com/crazydevjj/

Güncelleme Bilgileri

Drift için -x2 daha fazla ödül
-x2 arabalar için daha düşük fiyat% 50 indirim
-Arkadaş listesi
-5 Yeni Benzersiz araba
-Yeni ses parçaları
-Hata düzeltmeleri

Video

Resimler

Bir cevap yazın