Harry Potter: Puzzles & Spells – Matching Games

25.2.631

Harry Potter: Puzzles & Spells oyunu apk indir
harry-potter-puzzles-spells-matching-games.png indir
4.8/5 Puan: 376,525
Versiyon
25.2.631
Güncelleme Tarihi
6 Ocak 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
129M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Harry Potter’ın büyüsünü ve harikasını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleme zamanı! Büyü yapmaya, zorlukları aşmaya ve mobil cihazınız için inanılmaz sihirli eşleştirme bulmacalarıyla büyülenirken Büyücü Dünyasının kaprisini kutlamaya hazırlanın! Daha zor 3’lü eşleştirme bulmacalarını fethetme arayışınıza yardımcı olacak yeni büyüler ve büyülü yetenekleri yükseltmek ve kilidini açmak için seviyeleri geçerek 3’lü eşleştirme becerinizi kanıtlayın. İlerideki sihirli yaramaz zorluklara hazırlanırken büyülerinizi yükseltme şansı yakalayın.

3’lü eşleştirme maceranızda ilerledikçe, Harry, Ron ve Hermione trolleri devirmek, Fred & George şakalar yapmak ve onun büyülü yaratıklarıyla ilgilenen Hagrid gibi filmlerden klasik anların kilidini açın! Size 3’lü eşleştirme bulmacasını çözmenize yardımcı olacak büyülü bir yaratığın yardımını kazandırabilecek eserleri, yerleri ve tuhaflıkları gösteren kartları toplarken Büyücü Dünyasının harikaları hakkında daha fazla bilgi edinin! Öyleyse, tuhaf bir 3’lü eşleştirme oyununda kendi büyülü bir yolculuğa doğru “hışırdayıp sallamaya” hazır olun!

· Harry Potter filmlerinden orijinal Büyücü Dünyası karakterlerini içeren 3’lü eşleştirme zorluklarını çözün! Büyülerde ustalaşacağınız yenilikçi bulmaca oyununda ilerleyerek büyü becerilerinizi geliştirin ve çok usta bulmaca uzmanlarını bile memnun etmeye ve şaşırtmaya devam eden sonsuz bir Günlük Etkinlik dizisinin tadını çıkarın.

o Yeteneklerinizin Seviyesini Artırın: Seviyenizi artırmak, ödüllerin kilidini açmak ve her yeni 3’lü eşleştirme bulmacasının üstesinden gelmenize yardımcı olacak sihirli yetenekler kazanmak için oyun boyunca deneyim puanları kazanın.

o Büyüleri Açma ve Yükseltme: Engelleri ortadan kaldırarak ve tehlikeleri kaldırarak bulmacaları yenmek için Büyüleri kullanın. Örneğin, nesneleri yolunuzdan uzaklaştırmak için Wingardium Leviosa kullanın.

o Harry Potter’ın Büyüsünü Yeniden Yaşayın: Hayali Match-3 bulmacalarını çözerken, Harry Potter hikayelerinin en unutulmaz anlarını kutlayın. Yol boyunca Daily Prophet, epik yolculuklarında ilerlerken sizi Harry, Ron ve Hermione ile güncel tutacak!

o Görkemli Koleksiyonları Birleştirin: Çözdüğünüz her bulmacayla birlikte, Büyücülük Dünyasının muhteşem eserlerini, yerlerini ve tuhaflıklarını kutlayan koleksiyon kartları kazanacaksınız. Koleksiyonunuz üzerinde çalışın ve zorlu bulmacaları çözerken size doğrudan yardımcı olacak faydalar sağlayacak harika bir yaratığa sahip olun.

o Günlük Etkinliklerin Keyfini Çıkarın: Her gün yeni ve heyecan verici etkinliklere katılın! Karakterlerin Doğum Günlerini kutlayın ve çok sayıda sihirli Harry Potter anına tanık olurken büyüleri yükseltin!

EK AÇIKLAMALAR
Hoşgeldin Paketini almak için, oyunun uygun bir mağazada satışa sunulmasından sonraki 7 gün içinde oyunu indirmelisiniz. Kullanıcı başına bir tane ile sınırlıdır.

Zynga’nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında belirli bilgiler için lütfen http://www.zynga.com/privacy/policy adresindeki gizlilik politikamızı okuyun.

Bu uygulamanın kullanımı, https://www.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde bulunan Zynga Hizmet Koşulları’na tabidir.

Oyunu oynamak ücretsizdir ancak ek içerik ve premium para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Yayın Hakları © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & BÜYÜLER, PORTKEY OYUNLARI, BÜYÜCÜ DÜNYASI ve HARRY POTTER karakterleri, isimler ve ilgili işaretler © ve ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Tüm Hakları Saklıdır. (s20)

Güncelleme Bilgileri

Harry Potter'dan yeni bir şenlikli güncelleme: Bulmacalar ve Büyüler!
- Özel bir Noel Etkinliği için tetikte olun!
- Sınırlı Bir Süre için ÖZEL Tatil Fırsatı!
- Sevgili Yaratık Yoldaşlarınızla birlikte daha fazla Kupa kazanmaya hazırlanın!

Video

Resimler

Bir cevap yazın