GYM Dövüş Oyunları: Üstyapı Trainer Fight PRO

1.4.0

GYM Dövüş Oyunları: Üstyapı Trainer Fight PRO oyunu apk indir
gym-dovus-oyunlari-ustyapi-trainer-fight-pro.png indir
4.3/5 Puan: 88,173
Versiyon
1.4.0
Güncelleme Tarihi
4 Ocak 2021
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Ünlü aksiyon dövüş oyunu ‘GYM Mücadele devamı hoş geldiniz! halka rakibin hayatta kalmak için hiçbir şansı terk Survive! tüm GYM mücadele eğitmen yendi ve özgür bir adam haline gelir. Eğer tehlikeli Gym savaşçıları karşı ölüm kalım düellolarında ilgi çekici hoşlanıyor musunuz? Bunu yaparsanız, en yeni SERBEST aksiyon boks oyunu deneyin: Spor Dövüş Oyunları

Sen umutsuzca Çetene bırakmak istiyorum, bir GYM egzersiz eğitmeni ve karate savaşçı, ama sizin çete başka fikirleri vardır. Eğer yanlış bir hareket yaparsak çok yakında bitebilir hayatınızda için mücadele etmek gerekiyor. bir zamanlar GYM savaş sanatları dünyasına girin! Yüz ve yeni mücadele rakiplerini yendi ve bir GYM Fighter Stil üzerine ustalık kanıtlamak.

Nihai spor karate Kung Fu o maceralar animasyonlar, özel 3d efektler, heyecan verici sesler ve gerçek dövüş stilleri mücadele 2020 & Kung Fu kaplan savaş oyun oynamak, kavga sokak karate keyfini boks oyunu çarşı olduğunu Şampiyonu heyecan verici bir arcade dövüş aksiyon oyunu mücadele . Kung Fu sokak patrona karşı güçlü usta ninja olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. Sizin rakipleri, tekvandoda, Muay Thai, Kung Fu, boks ve diğer dahil olmak üzere çeşitli dövüş stilleri kullanabilirsiniz Kung Fu kaplan pençe tarzı gücüyle rakiplerini tüm aşmak için üst düzey mücadele becerilerini göstermek. Güçlü rakipleri ile mücadele onları kazanmak ve ilerlemenin yeni saflarına kilidini puan kazanmak. Güçlü rakipleri mücadele ve seviye en üst düzey rütbeli almak için jimnastik, karate mücadele becerileri kadar, rakibe karşı Yeme her biri için puan kazanın. Yeni grev ve her kazanan maç için puan alma mücadele stilleri ile güç, hız ve doğruluk yükseltin. Spor kavga tutarlı eylem güçlüdür; Eğer görsel ve duyusal çift keyfi sunuyoruz. Aynı zamanda tutku ve kanı Devam.

Çal & spor dövüş oyunları 2020 aksiyon boks oyun keyfini ve yumruklar ve tekmeler ile silahsız el ele mücadele öğrenmek. Nasıl düşman tekme ve yumruklar engellemek için şaşırtıcı becerileri ile kendinizi kullanmak da mücadele sanat önemli bir parçasıdır. “”Gym mücadele”” severler boks oyunu deneyimi gibi keyfine varacaksınız. Sokak mücadele severler jimnastik mücadele deneyiminin keyfine varacaklar. Kupalar sokak karate şampiyonu kazananlar içindir. Bu gerçek Karate savaş oyununda sokak karate şampiyonu sıralamasında koruyun. Çabukluk yumruk yumruğa kavga kazanmak için anahtardır. Kung Fu olarak, düşman saldırılarına karşı kendinizi savunmak için birçok tıkanıklık teknikler vardır. Sizinle savaşan senin düşmanın her hamlede bir göz atın. doğrulukla ve hızlı bir şekilde yumruklar ve tekmeler kullanın. zamanında karar yaptıklarının doğruluğunu ve hızını kullanarak uygun zaman ve blok düşman saldırı yumruklar ve tekmeler ile düşman saldırı atın. Spor karate mücadele 2020 & Kung Fu kaplan boks oyunu 3d sokak karate profesyoneller için hazırdır. Muhalifler sert yumruk ve tekme göstermek için hazırdır. kendisine karşı düşman gücünü kullanın. Gerçek kendini savunma ve boks mücadele oyunun anlamda.

GYM Dövüş Oyunları: Üstyapı Trainer PRO Özellikleri Fight:

• Win Gym Karate maçları ve sonraki turnuvayı kilidini puan ödüllendirilin
En zor GYM savaşçıları haline dünyaca Sokak Karate şampiyonu karşı • Savaş
• Seçme ve Kung-fu Kaplan stillerde GYM Karate ninja değiştirmek
• Kung Fu kral Sokak Karate büyük ödüllerle Turnuvaları
yenerek kral savaşçı turnuvası efsanelerinden tarafından teşvik Get •
• Sınırsız Seviye Mod & Kariyer Modu Zorluklar
• Arka plan müziği ve ses efektleri GYM sokak mücadelede enerjinizi artıracak

Güncelleme Bilgileri

GYM Dövüş Oyunları: Bodybuilder Trainer Fight PRO Özellikler:

• Gym Karate maçlarını kazanın ve bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için ödüllü puanlar kazanın
• En zorlu GYM savaşçılarına karşı savaşın ve dünya Sokak Karate şampiyonu olun
• GYM Karate ninjanızı Kung fu Tiger stillerinde seçin ve değiştirin
• Kral dövüşçüsü turnuva efsanelerini yenerek terfi edin
• Sınırsız Seviye Modu ve Kariyer Modu Zorlukları
• Arka plan müziği ve ses efektleri, GYM sokak dövüşlerinde enerjinizi artıracak

Video

Resimler

Bir cevap yazın