Guns of Glory: The Iron Mask

6.1.0

Guns of Glory: Demir Maske oyunu apk indir
guns-of-glory-the-iron-mask.png indir
4.2/5 Puan: 406,774
Versiyon
6.1.0
Güncelleme Tarihi
07 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
947M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kardinal, Kralı öldürdü ve tacı kendisi için almayı planlıyor. Karanlık sanatlarla ittifakı onu son derece güçlü kıldı ve Krallık, onun kötü pençelerine düşmeye mahkum görünüyor. Yine de bir umut ışığı var … sen!

Bastille hapishanesinin derinliklerinde bir mahkumsun. Kilitli bir Demir Maskenin ardında dünyadan gizlenmiş. Geçmişin bilinmiyor, ama Kardinal’in önünde duran tek şey geleceğin. Kaçmalısın, hayatta kalmalısın ve güçlenmelisin. Bunu tek başına yapamayacaksın. Ordunu kurman ve stratejini geliştirmen gerekecek. Silahlarınızı hazırlayın ve kılıçlarınızı kaldırın, Krallık için nihai savaş başlamak üzere!

Strateji klasiği Guns of Glory ile MMO savaşının bir sonraki dönemine hazırlanın! GoG’nin heyecan verici çok oyunculu oyunu, kendi güçlü ordunuzu kurmanıza ve düşmanları vurmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım oluşturmanıza olanak tanır. Silahlarınızı cilalayın, stratejinizi geliştirin ve ordunuzu savaşa hazırlayın. Kalenizi düşmanlara karşı savunun.

Bu RPG krallık oyunu, ilk tabancaların ve daha ölümcül silahların kökeni olarak Aydınlanma döneminde geçiyor. Savaş alanında bir efsane olun ve kazanan atışı yapın. Askerleri eğitin ve görevleri tamamlamak için onları yükseltin. Süvarilerinizin daha hızlı olması için altın alın ve ahırları geliştirin. Her şey zamanla ilgili!

Ekip yönetimi ve zaman yönetimini öğrenin ve her görevi tamamlayın. Güçlü bir Mülk oluşturmak ve Zeplin’inizi geliştirmek için kaynakları yönetin. Ordunuzu kurmanız ve savaş alanına hakim olmanız gereken gerçek zamanlı bir savaş. Kalenin son koruyucusu sensin. Silahlarınızı hazırlayın ve canınız pahasına savunun. Daha iyi askerler yetiştirmek ve düşman tehditlerini öldürmek için farklı binalarla güvenli bir kamp inşa edin. Kale önceliklidir. Krallığınızı savunun!

ÖZELLİKLERİ:

Strateji Savaşı! Tahtı ve krallığı koruyun. Silahlarınızı hazırlayın ve kalenizi savunun. Bu klasik krallık oyununda tacı ele geçirmek ve İttifakınızı bir imparatorluğa dönüştürmek için bir Silahşör ordusu eğitin, kaynaklarınızı yönetin ve düşmanlarınıza baskın yapın!

Güçlü Hava Gemileri! Bu Aydınlanma ilerleme ve bilim çağında, düşmanları vurun ve yeni bir RTS seviyesi için gelişmiş uçaklarla saldırıyı yönetin. Kaleyi silah ve tüfek kullanarak savunun!

Dünya Savaşı! Sorunsuz sohbet çevirisi özelliği, GoG’nin çok oyunculu RTS ve RPG oyununu her zamankinden daha zengin hale getirir. İmparatorluğunuzu ve güçlü bir orduyu inşa edin. Kalenizi savunmak için zekanızı ve silahlarınızı kullanın.

MMO Dünyası! Guns of Glory, Üç Silahşörün dünyasına hayat veriyor! Bu ücretsiz MMORPG strateji oyununda çarpıcı HD grafiklerde canlı bir şekilde işlenmiş tüm heyecan verici aksiyonun tadını çıkarın!

Gelişmiş RTS Savaşı! Düşmanlara saldırmak ve müttefiklere yardım etmek için kendi stratejinizi belirleyin! Guns of Glory’nin MMORPG oynanışı, Airship, Estate, birlikler, binalar, ekipman, taktikler ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlar. GoG’de kendi ordunuza uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştirin ve zafere ulaşın! Nihai krallık oyununda tahtı şimdi koruyun. Silahlarınızı ve toplarınızı doldurun ve kaleyi koruyun!

İmparatorluk Binası! Güçlendirilmiş bir imparatorluğun inşasını denetleyin. Bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanızı sağlamak için çeşitli becerilerde ustalaşın ve kendinizi ölümcül silahlarla donatın!

DESTEK
Gizlilik Politikası: https://www.centurygame.com/privacy-policy/
Facebook hayran sayfası: www.facebook.com/gunsofglorygame
Hizmet Şartları: https://www.centurygame.com/terms-of-service/

LÜTFEN DİKKAT: Guns of Glory’yi indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızda satın alımlar için şifre korumasını etkinleştirin. Bir ağ bağlantısı da gereklidir. Doğru stratejiyle Glory’ye hak iddia edebilecek misin?

Video

Resimler

Bir cevap yazın