Grand Hotel Mania – Hotel Management Game

1.10.1.4

Grand Hotel Mania oyunu apk indir
grand-hotel-mania-hotel-management-game.png
4.3/5 Puan: 100,411
Versiyon
1.10.1.4
Güncelleme Tarihi
1 Mart 2021
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

En iyi ekiple oteller açın!

Her oyuncuya şükranlarımızı sunmak isteriz! Sayenizde, Grand Hotel Mania oyunu Google Play – Kullanıcıların Seçimi tarafından aynı anda birkaç ülkede aday gösterildi: ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa ve Hindistan. Dünyanın her yerinden insanların dikkatini dağıtmaya ihtiyacı var ve eğlenmek istiyor. Ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

İş ya da zevk için seyahat ederler ve günlük işlere ara vermek ya da havalı bir şeyler yapmak isterler. Onlar için en konforlu otelleri inşa etmek size kalmış!

Monica ve Ted’i yönetin ve konuklarınızın tam memnuniyetini sağlamalarına yardımcı olun. Her oteli yükseltin – onları daha rahat, ilginç ve çekici hale getirin. Dünyanın tüm halklarından sevgi ve takdir alacaksın!

Müşterilerinizin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt vermeniz, öncelikler belirlemeniz ve herkese zamanında hizmet vermeniz gerekecek. Süre doldu – başka istek yok.

Kazanmak mı? Harikaydın – devam edelim! İlk seferde alamadın mı? Tekrar deneyebilir ve seviyeyi kolaylaştıran güçlendiricileri kullanabilirsiniz.
Maceranız rahat bir Amerikan otelinde başlayacak ve hikaye nereye götürecek? Hadi bulalım!

• Açık oteller!

Dünyayı dolaşın, yeni yerler keşfedin ve büyüleyici konuklarla tanışın.

• Acele et!

Zaman yönetimi oluğuna girin! Konuklarınızın kaprislerine zamanında tepki verin, öncelikler belirleyin ve müşterilerinizi memnun edin.

• En iyi oda servisini alın!

Her otelin lezzetli yemekleri olmalı. Misafirleriniz için yemekler pişirin: makarna, lezzetli kahve, yeşil çay, pizza, suşi – ne isterlerse!

• Beğeniler alın!

Konuklarınız size beğeniler vererek minnettarlıklarını ifade edecekler. Bir siparişi ne kadar çabuk doldurursanız, o kadar çok tanınır ve sevilirsiniz!

• Yükselt!

İstasyonlarınızı yükseltebilirsiniz – seviyeleri tamamlamak için madeni para ve mücevher kazanın ve bunları otel yükseltmeleri için harcayın.

• Güçlendirici kullanın!

Sadece seviyeleri tamamlamanıza yardımcı olmazlar – onlar da eğlencelidir! Havai fişekleri gökyüzüne fırlatın – misafirlerinizi neşe için zıplatın!

Güncelleme Bilgileri

Karanlık ve gizemli Yeşil Salon'a hoş geldiniz!
Bir battaniye ve sıcak terlikler alın ve ılık çay içmeye hazırlanın - fırtına yakında bitecek gibi görünmüyor.
Ve konuklar hala geliyor, çünkü herkes geceyi Londra'nın eteklerindeki gizemli bir otelde geçirmek istiyor!

Video

Resimler

Bir cevap yazın