Gerçek Komando-Terörist Atış Oyunları

1.7

Gerçek Komando oyunu apk indir
gercek-komando-terorist-atis-oyunlari.png
4.5/5 Puan: 637
Versiyon
1.7
Güncelleme Tarihi
11 Aralık 2020
Android Sürümü
7.0 ve sonrası
Boyut
65M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Fps oyunlarının heyecan verici görevleriyle dolu terörist ve fps atış oyunlarına karşı başka bir ücretsiz atış oyununa daha hoş geldiniz. FPS Shooting Strike, bu FPS Gun Strike oyununda fps’inizin atış kahramanıyla karşılaştığı düşmanları havada öldürmek zorunda olduğu görevlere sahiptir. Gerçek fps atış oyunları ve anti terörizm oyunlarının yeni dönemi, kapak avcısı fps komando gizli görevleriyle modern fps tasarımına sahiptir. Fps oyunlarında Karşı Terörist ile Gerçek FPS Nişancı, kapak grevi ve karşı terörist oyununun benzersiz bir karışımına sahip karşılaşma terörist oyunudur. Modern fps atış oyunumuzda gerçek fps atış vuruşunun yüksek kaliteli fps atışları sizin için var. Fps karşılaşma atış oyunumuzda ölümcül fps komando atışınızla kötü teröristin taşıyıcı uçağını temizlemek zorunda kalacağınız bu fps silah oyununda askeri sınıf bir uçağa düşürüleceksiniz. Gerçek fps atıcı mısınız? evet ise, o zaman gerçek fps karşılaşmasına sahip bu özel modern fps oyunu, diğer fps atış vuruşlarının tadını çıkardığınız fps atış oyunları 2020 arenasına sizin için eklendi. Bu terörle mücadele bölümünde en iyi nişancısın.
Counter Terrorist -FPS Shooting Strike ile gerçek fps atış oyunlarında Ordu Uçağını temizledikten sonra, Ücretsiz atış oyunlarındaki yeni karışımımızdaki fps komando gizli görevinden bir sonraki göreviniz, rehineleri ve fps atış oyunlarıyla bu karşı teröristteki treni kurtarmaktır. ve atıcı oyunu eğit. Ardından, tren atış oyunları 3d ile birleştirilen komando oyunlarının teröristlerinin trenini temizlerken, gerçek fps atış oyunlarında modern fps’nin fps çekiminin tadını çıkarın. Fps silah grevi ile karşılaşma terörist oyununun ölümcül kapak avcısı için hazır olun. Fps Shooting strike, tren görevlerini hiç bu kadar ölümcül görmemişti. Komando fps atışı ve gerçek fps atıcı karışımı olan fps silah saldırısı oynadığınızda, fps atıcısının yüksek hızlı kapak grevi ile bu modern fps atış oyununda yalnızca gerçek bir fps atıcı hayatta kalacaktır. Oyuncu, anti terörizm oyunlarıyla modern fps oyununa hazırsa, bu uygulamayı hemen indirmelisiniz. Bu yaz her şey fps karşılaşma atışları ve fps oyunlarıyla ilgili.
FPS Atıcılık oyunlarının yanında, ücretsiz atış oyunları ve terörist fps atış oyunlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmış üç özel bölge daha var. Tren atıcı oyun görevlerini tamamladıktan sonra, modern fps oyunlarında goril dövüşlerinin tadını çıkarmanız için gerçek fps atış oyunları için hızlı olacak şekilde tasarlanmış taktik görevlere sahip olduğunuz fps atış grevi için yeni bir şehir var. Fps komando gizli misyonları, modern fps oyununun gerçek fps atıcısı ile fps silah saldırısı hissi ile ağır seviyelere sahiptir. Daha sonra terörle mücadele oyunu atıcısının karşılaşma terörist oyununda ve modern fps atış oyununda bulunan tüm teröristleri ortadan kaldırması gereken endüstriyel mod var. Terörle mücadele oyunlarına hazırsanız ve bazı birinci sınıf fps atış grevlerine hazırsanız, o zaman atlamanın zamanı geldi.

Özellikleri:
Birden fazla fps terörist oyun misyonuna sahip 5 Farklı Ortam.
Görevleri oynarken oyun içinde Ücretsiz Silahlar kazanın.
Orta Hava tabancası anti-terörizm misyonlarıyla savaşıyor.
Oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için heyecan verici uygulama içi.
Çoklu Düşman Çeşitleri.
Görevlerde ilerledikçe artan Oyun Oynama Kalitesi.

Güncelleme Bilgileri

Hata Düzeltmesi

Resimler

Bir cevap yazın