Gangster City: OpenWorld Crime Shooting Game- FPS

1.0.5

Gangster City oyunu apk indir
gangster-city-openworld-crime-shooting-game-fps.png indir
4.0/5 Puan: 13,783
Versiyon
1.0.5
Güncelleme Tarihi
10 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
41M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Bu şehir tamamen suçla boğulmuş durumda! Her yerde gangsterler var ve yerel halk artık kendi mahallelerinde bile kendilerini güvende hissetmiyor! Şimdi bu büyük suç dalgasına son vermek bir polise kalmış.

3B açık dünyada bir kahraman olarak göreve çıkın. Şehirde olduğu gibi izinizi bırakın. Acımasız küçük gangsterler ordusuna karşı çıkacaksınız ve her biri sizi silahlarıyla yere sermek için tereddüt etmeyecek. Neyse ki karşılaştığınız araçlardan herhangi birini sürebilirsiniz. Bir taksiye veya tanka atlayın. Ayrıca, tüm bu acımasız suçlulara kimin patron olduğunu gösterirken toplayabileceğiniz çok sayıda nakit ve tonlarca havalı silah var. Görevinizi tamamlamak için savaşırken gizemli kutulara dikkat edin. Dolar banknotlarından tabancalara ve güçlü av tüfeğine kadar her şeyi içerirler. Birkaç kurşunla vurulursanız ve sağlığınız azalırsa, biraz ağrı kesici alın. Sizi iyileştirecekler ve sizi hemen aksiyona geri götürecekler. Havalı silahlar ve aletler satın almak için tüm bu parayı kullanabilirsiniz. Ateş gücünüzü makineli tüfek veya bazuka ile yükseltin. Bir jetpack ile düşmanlarınıza gökyüzünden saldırın veya şanslı bir tavşanın ayağına yatırım yapın. Sonuçta, bu heyecan verici 3D atış oyununda elde edebileceğiniz tüm şansa ihtiyacınız olacak.

Baş düşmanı The BigBoss’u yenmek için hiç bitmeyen macerasında The Gangster City’ye birçok aksiyon dolu görevde katılın.

ÖZELLİKLERİ
* Serin ve uzun ömürlü 30’dan fazla görev.
* Otomobil, araba, tank, helikopter, jet paketi gibi dilediğiniz aracı çalabilirsiniz.
* Birden fazla silah
* Patlayıcılar
* Başarılar
* GodMode, Golden Gun ve Jetpack gibi harika özelliklere sahip bir mağaza !!
* Çok ve çok sayıda patlama!

Şehrinizdeki mafya adamlarından intikamınızı alın. Onları av tüfeğiyle düzelteceksin!

Güncelleme Bilgileri

Kavga devam ediyor asker!
v1.0.5
- Yeni Takım Savaşı Modu
- Pek çok iyileştirme
- hata düzeltmeleri
Bizi teşvik etmek için 5 yıldız vermeyi unutmayın, yolda daha fazla güncelleme!

Resimler

Bir cevap yazın