Game of Lords: Middle Ages and Dragons

4.17.0

Game of Lords: Middle Ages and Dragons oyunu apk indir
Versiyon
4.17.0
Güncelleme Tarihi
07 Eylül 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
49M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

“Game of Lords” gerçek zamanlı strateji oyunu artık Google Play’de! The Valley of the North kahramanını bekliyor, Lordlar gücü ele geçirmek için acele ediyor, ejderhaların savaşı başladı! İlk siz olun!
Northern Valley’de acımasız bir kan davasının başlangıcıyla ilgili heyecan verici bir hikayeye dalacaksınız.
Lordların barışçıl hayatı, güç arzusu tarafından ele geçirilen tiran Vargo’nun aşağılıktan sonra geçmişte kaldı ve şimdi tahtı kimin alacağını savaşın sonucu belirleyecektir.
Lordum, Kurtuluş ordusuna General Gilbert ile birlikte komuta ederek Krallık topraklarını kurtarmalısınız. Hainleri devirip Vadi Lordları arasında yeni müttefikler bulun.
Adalete giden zorlu yola başlamak için her şeyi kaybetmeye hazır mısınız?
Topraklarımızın kuşatması durmuyor, savunma kuleleri ve kale yıkılıyor. Kuzey Vadisi’nin ölümmektenünü önleyerek Krallığı ele geçir kurtarın!
Geri dönme ve taht için kraliyet savaşını zamanı!
Taktikler ve gerçek zamanlı fetihlerle Lordların heyecan verici savaşları;
Bölge fethi, çeşitli binalar ve yapılar: kaleler, savunma kuleleri, kışlalar, değirmenler, mancınıklar ve diğerleri. Krallık açlıktan ölüyorsa, daha fazla değirmen yardım etmelidir. Kalenin kuşatılması kesinlikle – kesinlikle bir mancınık işe yarayacaktır;
Sayısız savaş seçeneği: taht için savaşınızda bir kalkan ve kılıç kullanın, okçuları ve kılıçlıları kavgaya atın ya da daha sihirli yöntemlere buluş: ejderhalar ve büyücüler! Savaşta manzara kullanın: dövüşün sonucunu kurnaz taktikler belirleyecek!
Çeşitli görevler: bir gece kuşatması, bir zindan, ejderhalar ve insanlar arasında bir karşılaşma, kışın ortasında savaşlar ve Duvara tehlikeli bir girişim, “Fetih” modu, taç için feodal mücadeleler, Çorak Topraklardaki savaş. Düşman Lordları, düşmanın sayısal üstünlük karşı savaşmak için saldırmak, taktikler kullanmak ve daha iyi strateji kullanmak için birleşti. Her arazi için uygun savaş taktikleri seçin: kayaların arkasına saklanın, bir şekilde ormanları ve nehirleri düşünen: bir engeli avantaja çevirin!
Birkaç hikaye kampanyası: için kadar gidin ve kanlı oyununu kazanan Lord olun, Krallığın tüm sırlarını izleyin. Tahtı kim alacak?
Taht için güçlü Lordları yenin ve Patronlarla yüzleşin: Dev, Titan, büyücüler ve diğerleri;
Eşsiz yetenekler: taht için savaşmanıza yardımcı olması için paralı askerler kiralayın, kraliyet bombardımanı kullanın veya … bir Ejderha çağırın!
Savunma kulelerini, kaleyi ve diğer binaları iyileştirin, diğer lordların tahtı ele geçirmesine izin vermeyin;
Kraliyet savaşı başladı! Kuzey Vadisi’ndeki en iyi Lord olmak için savaşlardan kronlar alın, ordunuzu ve geliştirmek için kaynakları biriktirin!
Game of Lords’da Orta Çağ ünlü dizi ve filmlerden Paskalya yumurtaları bulun;

Game of Lords’da dünyanın her yerinden Lordlar zaten yukarıda yer alıyor! En iyi orduyu toplayarak sıralamada birinci olmak için acele edin! En iyi stratejist kimdir? Savaş gösterecek.
Eşsiz el yapımı grafikleri, kış ve yaz dönemi manzaraları, sonsuz kuşatmalar, her saldırmaya hazır Lordlar, taht için kanlı savaşlar, ejderhalar, savunma ve savunma kuleleri, mancınıklar, kahramanlar ve titanlar, kurnaz lordlar bulacaksınız. ve çeşitli sırlar ve bilmecelerle büyüleyici bir hikaye.
Orta Çağ “Game of Lords” ile ilgili çevrimdışı bir taktik artık İnternet erişimi olmadan da kullanılabilir.
Dikkat!
Game of Lords’u ücretsiz olarak indirip oynanabilir ancak oyun reklam materyalleri içerik ve farklı bildirimler gönderilebiliyor. Ayrıca, gizlilik politikasına uygun olarak, yükleme için en az 12 yaş olmalısınız. “

Güncelleme Bilgileri

- Tamamen elden geçirilmiş tek oyunculu oyun;
- Büyük dünya haritası artık keşfe açık;
- Ekonomik binalar ve yeni kaynaklar eklendi;
- Geliştirilmiş üretim süreci;
- Yeni bir kahraman eklendi - Okçu;
- Yeni bir kahraman eklendi - Necromancer;
- Geliştirilmiş arayüz;
- Kahramanlar için yeni öğeler eklendi;
- Geliştirilmiş performans;
- Geliştirilmiş oyun dengesi.

Video

Resimler

Bir cevap yazın