Fruit Ninja®

3.0.3

Fruit Ninja oyunu apk indir
fruit-ninja.png
4.3/5 Puan: 5,319,748
Versiyon
3.0.3
Güncelleme Tarihi
20 Kasım 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
118M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Dojoya hoş geldin ninja. Hedefiniz: meyve dilimlemede ustalaşmak! Bunu yapmanın, popüler meyve dilimleme mobil oyunu Fruit Ninja oynamaktan daha iyi bir yolu var mı?

Kılıcınızı çekin ve milyarlarca oyuncunun tanıdığı ve sevdiği üç klasik oyun modu ile sulu katliamı başlatın. Özel Double Score, Freeze veya Frenzy muzların yardımıyla bombalardan kaçmaya ve büyük kombinasyonları kesmeye odaklanırken, hayranların en sevdiği Arcade modunda yeni bir yüksek puan belirlemenin heyecanını yaşayın. Daha az yoğun bir şeye mi ihtiyacınız var? Zen Modunda rahatlayın ve stresten kurtulmak için kesin. Son olarak, sonsuz Klasik modda olabildiğince kesin – sadece bombalardan kaçının ve meyveyi düşürmediğinizden emin olun! Puanınıza harika bir destek verecek özel güçlendiriciler ekleyerek oyununuzu daha da heyecanlı hale getirin.

Becerilerinizi ve reflekslerinizi keskinleştirdikten sonra, onları Etkinlik modunda test edin, burada domuz Truffles, Mari ve Rinjin gibi karakterlerle zorlu ve yoğun çatışmalara girerek, benzersiz kılıçlar ve dojolar kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Klasik, Zen ve Arcade modunda kullanılır. Günlük Mücadele modumuzda gününüzü renklendirin ve kendinizi daha enerjik hale getirin – diğer ninjaları özel ödüller ve şan için alt edebilir misiniz?

Arkadaşlarınıza ve ailenize en iyi ninja olduğunuzu kanıtlayın. Paylaşılan ekranlı yerel çok oyunculu bir maçta ne kadar kesebileceğinizi gösterin veya sıralamalarda yükselmek ve liderlik tablosunun zirvesine ulaşmak için puanınızı arkadaşlarınızla karşılaştırın! Fruit Ninja’nın büyük hayranı: Çizmeli Kedi? Eğlenceli ve bağımlılık yaratan mini oyunlarla kendinize meydan okuduğunuzdan ve favorinizi bulduğunuzdan emin olun!

Ne için bekliyorsun? İster biraz akılsız eğlence için oynuyor olun ve rahatlamaya ve zaman geçirmeye çalışıyor olun, ister usta bir ninja olarak becerilerinizi geliştirmeye çalışıyor olun, bu oyun tam size göre. Muhteşemliğin tadını çıkarın ve Fruit Ninja’nın heyecanına inanın – doğrayın!

Gizlilik politikamızı http://halfbrick.com/pp adresinde görüntüleyin
Hizmet şartlarımızı http://halfbrick.com/tos adresinde görüntüleyin
Oyunla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? [email protected] adresinden bize e-posta gönderin

Güncelleme Bilgileri

MEYVE NINJA 10. YIL GÜNCELLEMESİ
Bu devasa dönüm noktasına ulaşmayı kutlamak için, oyunu sıfırdan baştan aşağı yeniden inşa ettik! Bildiğiniz ve sevdiğiniz Fruit Ninja'nın aynısı, ancak muhteşem yeni görseller ve teknolojiyle! Meyveleri daha önce hiç olmadığı gibi muhteşem yüksek çözünürlükte dilimleyin!

Bu yeniden yapımla, daha önce mümkün olmayan gelecekteki güncellemeler için büyük planlarımız da var. Bizi izlemeye devam edin!

Video

Resimler

Bir cevap yazın