Frostborn: Coop Survival

1.2.16.8922

Frostborn: Coop Survival oyunu apk indir
frostborn-coop-survival.png indir
4.2/5 Puan: 87,862
Versiyon
1.2.16.8922
Güncelleme Tarihi
31 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
153M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kendi üssünüzü ayarlayın, tanrıların gücünü kullanın ve arkadaşlarınızla ölüler ordusuyla savaşın. Sıfırdan yeni bir başkent inşa ederek eski ihtişamı Viking topraklarına geri getirin ve hazineler ve yeni savaşlar için keşfedilmemiş kıyılara gidin ve kendi Viking Krallığınızı inşa edin. Tüm bunlar ve daha fazlası sizi yeni çevrimiçi hayatta kalma RPG’si Frostborn’da bekliyor!

Dünya karanlığa daldı
Midgard’ın vahşi doğasında ölüler güpegündüz dolaşıyor. Nehirlerden gelen su boğazınızı yakıyor, Valkyrieler artık savaşta düşmüşleri Valhalla’ya götürmüyor ve ormanların ve boğazların gölgeleri arasında kötü bir şey saklanıyor. Tanrıça Hel tüm bunlardan sorumludur. Sadece 15 günde kara büyüsü ile bu toprakları lanetledi ve şimdi yaşayanların krallığını köleleştirmek istiyor!

Ölüm artık yok
Artık ölümle yüzleşmeyen kuzeyli savaşçıların ölümsüz, yiğit Jarl’sın. Şifacılar ve şamanlar omuz silkiyorlar ve bunun neden olduğunu anlamıyorlar. Ama Valhalla’ya giden yol kapalı olduğu için, yapılacak tek bir şey kaldı – kendinizi silahlandırın ve karanlığın yaratıklarını Helheim’a geri gönderin!

Hiç kimse bir ada değildir
Frostborn, MMORPG unsurlarına sahip ortak bir hayatta kalma oyunudur: güçlü bir üs oluşturmak için diğer Vikinglerle birlikte çalışın, gölgeler arasında ve tanrıların tapınaklarında saklanan yaratıklarla yüzleşin ve birçok yerde baskınlar ve rastgele karşılaşmalar sırasında diğer oyuncularla savaşın ve zindanlar.

Berserk, büyücü veya suikastçı – seçim sizin
Size en uygun olan bir düzineden fazla RPG tarzı sınıf arasından seçim yapın. Ağır zırhları ve yüz yüze savaşları sever misiniz? Protector, Berserk veya Thrasher arasından seçim yapın! Mesafenizi korumayı ve düşmanlara uzaktan ok atmayı mı tercih ediyorsunuz? Pathfinder, Sharpshooter veya Hunter hizmetinizde! Yoksa gölgelerin arasına saklanıp arkadan bıçaklayanlardan mısınız? Haydut dene,
Hırsız veya Suikastçı! Ve dahası var!

Ne pahasına olursa olsun kazanın
Midgard’ın vahşi doğasında diğer oyuncularla ticaret yapın veya pusuya düşürün ve onlara suikast düzenleyin. Baskın sırasında başka bir aileyle barış yapın ve birbirinizi koruyun veya kaynaklar karşılığında güvenlerine ihanet edin ve sırlarını başkalarına açıklayın. Eski düzen artık yok, şimdi bunlar en güçlülerin hayatta kalacağı vahşi topraklar.

Valhalla’ya giden yolu sürün
Tanrıça Hel’in kara büyüsünün yarattığı karanlığı yenmek için ihtiyacınız olan her şeyi elde etmek için gerçek MMORPG’lerde bulunan zanaat sistemini kullanın. Güçlü duvarlar ve lezzetli yemekler, büyülü iksirler ve ölümcül tuzaklar, güçlü silahlar ve efsanevi zırh. Ve bu yeterli değilse – denizaşırı krallıklara baskın yapmak için kendi drakkarınızı inşa edin!

Kendi şehrinizi inşa edin
Güçlü duvarlar, geniş evler ve zanaatkar dükkanları – ve şehrinizin kapılarını ziyaretçilere açmak için yeniden inşa edilmesi ve geliştirilmesi gereken tek şey bu değil. Ama uzun bir yolculuğa hazır olun – 15 günde iyi bir şehir inşa edilemez. Kara büyü tarafından yönetilen bir dünyada güneşte bir yer için savaşmak için diğer Vikingler ve şehrinizin sakinleriyle işbirliği yapın.

Yeraltında gün ışığı yok
MMORPG’lerin en iyi geleneklerindeki zindanlar olan tanrıların antik tapınaklarına gidin, gün ışığından korkan en güçlü ölüler ve canavarlarla savaşın, efsanevi eserler edinin ve tanrıların neden bu dünyayı terk ettiğini öğrenin.

Last Day on Earth ve Grim Soul’un yaratıcıları Kefir stüdyosundan yeni bir oyun olan hayatta kalma RPG’si Frostborn’u deneyimleyin. Şimdi katılın ve 15 gün içinde bir Viking gibi yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız!

Güncelleme Bilgileri

- Bayram dekorasyonları, yeni havai fişekler ve kartopu savaşları
- Büyük sezonluk indirim
- Yeni yerler - Druid ve Devler Hazinesi
- Yeni kaynak - Kirli bakır cevheri. Kullanmadan önce yeni asit varilinde temizlenmelidir.
- Yeni kaynak - Akçaağaç fidanları. Tam bir akçaağaç ağacı yetiştirmek için onları bir Ağaç dikme noktasına dikebilirsiniz.
- Odin Tapınağı'nın tüm katlarında artık daha az sandık var
- Karakterin envanter boyutu 5 yuva artırıldı
- Kasanızdaki güvenli sandık artık yükseltilebilir
- Düzeltmeler ve iyileştirmeler

Resimler

Bir cevap yazın