Franchise Basketball 2020

3.2.4

Franchise Basketball 2020 Oyunu apk indir
Versiyon
3.2.4
Güncelleme Tarihi
09 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
62M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Çembere alın ve dünyanın en iyi mobil basketbol menajerlik oyununu oynayın! Bir parke hanedanı kurun ve her zaman, her yerde nihai GM olduğunuzu kanıtlayın!

Her Gün Oynayın
Takımınızı her gün sahaya çıkarın. 21 maçlık sezonları, sergileri, profesyonel oyunları ve karşılaşmaları oynayın! Günlük oyunlarda ödüller ve taslak paketler kazanın ve bu kaynakları franchise’ınızı oluşturmaya devam etmek için kullanın.

Şampiyon İnşa Et
Takımınızı yönetin ve bir şampiyonluk yarışmacısı haline getirin. Tamamen profesyonellerden oluşan bir kadro oluşturun, oyun kitaplarınızı özelleştirin, mevsimler oynayın ve şampiyonaları eve getirin!

Nihai Kadroyu Oluşturun
Paketleri açın ve listenizi profesyonel basketbol tarihinin en büyük isimleriyle doldurun. Mobil oyunlarda en yüksek puan alan basketbol oyuncuları olan Ultimate Oyuncularının kilidini açmak için favori oyuncularınızın Özel Sürüm, Sınırlı Sürüm ve Efsane sürümlerini toplayın!

Güncelleme Bilgileri

CBS Sports Franchise Basketball'un en son güncellemesi, oyunun genel performansını iyileştirmek için çeşitli hata düzeltmeleri, ekran ayarlamaları ve iyileştirmeler içerir.

En son, en güncel Franchise Basketball içeriğini almak için güncellemeleri açık tutun!

Video

Resimler

Bir cevap yazın