Fishing Clash

1.0.130

Fishing Clash oyunu apk indir
fishing-clash.png
4.5/5 Puan: 1,182,793
Versiyon
1.0.130
Güncelleme Tarihi
1 Aralık 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
98M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Balık tutmanın tam zamanı! Dünya çapında milyonlarca olta balıkçısına katılın ve heyecan verici bir balık tutma simülatörü oyunu olan Fishing Clash’te balık türlerini yakalamaya başlayın! 1v1 PvP balıkçılık oyunları oynayın ve balıkçılık şampiyonu unvanı için savaşın!

Bir yaşam biçimi olarak spor balıkçılığı
Fishing Clash, mobil cihazlar için kullanılabilen ücretsiz bir balık tutma oyunudur. Gerçek spor balıkçılığının heyecan verici bölümlerini pvp oyunlarının rekabet gücüyle birleştirir. Canlı etkinliklere ve balık tutma turnuvalarına katılın, 1’e 1 oyunlarda arkadaşlarınızla yarışın ve Amazon ve Kenai nehirleri ve hatta Deep Sea gibi dünyanın en bilinen balıkçılık alanlarında bir balık tutma macerasının tadını çıkarın!

Tüm yıl boyunca balık tutma
İlkbahar, yaz veya kış, bu ücretsiz simülasyon oyununda istediğiniz zaman en yakın nehir, göl, deniz veya okyanusu ziyaret edebilirsiniz. İster sezon dışı balık tutuyor olun, ister bir sonraki turnuvanız için ısınıyor olun, Fishing Clash oynayın! Doğanın kalbinde yer alan gerçekçi 3D grafikler ve balık tutma noktaları ile kendinizi gerçek bir balık tutma gezisinde, balıkçı iskelesinde dururken, oltanızı tutarken ve büyük bir balıkla savaşırken hissedeceksiniz!

Yüzlerce farklı balık türünü yakalayın
Bu kadar çok konumla, olta kancanızda yüzlerce farklı balık türü bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Düşük seviyelerde sazan, levrek veya yayın balığı gibi normal bir balığı yakalayabilirsiniz. Seviye atladıkça, daha egzotik balık tutma yerlerini ziyaret edecek ve nadir yemlerle donatılacaksınız, bir köpekbalığı, dev levrek ve hatta bir deniz canavarıyla hava atmanız an meselesidir! En büyük yakalamanız ne olacak?

Her gün balık tutmak
Günlük canlı etkinliklere katılın ve yeni cazibeler, güçlendirmeler kazanın ve usta bir şampiyon olun. Levrek, köpek balığı veya diğer deniz canavarlarını yakalarken liderlik tablolarının tepesine tırmanın. Tematik Savaş Bileti ile sınırlı süreli eğlencelerin tadını çıkarın ve çok özel bir balık türü olan sudan çıkmaya çalışın! Her gün bu balık tutma simülatörü size dalmak için tonlarca heyecan verici fırsat sunuyor!

Gerçek zamanlı PvP oyunlarında diğer oyuncularla yüzleşin!
Rekabeti seviyorsanız, atlamak için daha iyi bir balık tutma oyunu yoktur! Fishing Clash’te Challenges, Tournaments & Skirmishes gibi birçok PvP oyun modunda yer alabilirsiniz – sadece birkaç isim. Çok oyunculu Battle Royale modu ile rekabet kızışıyor. 4 veya 8 oyuncunun belirli bir balık tutma noktasında en yüksek sivri uçlu balığı yakalamak için birbirleriyle yarıştığı yerde. Ayrıca sosyalleşebilir ve diğer balıkçılarla etkileşime girebilir, hatta bir balıkçı klanına katılabilir veya Klan Savaşlarında rekabet etmek için bir tane oluşturabilirsiniz!

Nefes kesen yerler
Deniz balıkçılığını sever misin? Gölde balık tutmak mı? Yoksa soğukkanlı buz balıkçılığı meraklısı mısınız? Diğer balıkçılık oyunlarında bulamayacağınız, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika ve Asya’da gerçekçi, güzel bir şekilde canlandırılmış yerlere seyahat edin! Florida Sahili ile başlayın, ardından Alaska’nın en popüler spor balıkçılığı noktası olan Guntersville Gölü, Kenai Nehri’ne gidin ve kısa süre sonra Amazon Nehri, Nil Nehri ve diğer birçok güzel el yapımı yerde balık tutmaya başlayacaksınız! Derin Deniz’in uğursuz, korkutucu canavarlarını avlamaya cesaret edebilir misin…?

Önce balıkçılık meraklıları
Fishing Clash, en yüksek kalitede mobil bir balıkçılık simülatörüdür. Hepsinden en iyi özellikleri alan bir balık tutma simülatörü oyunu, açık havada balık tutma uygulaması ve rekabetçi pvp oyununun bir kombinasyonudur. Balıkçılık tahmin uygulamalarını unutun – ŞİMDİ ücretsiz İNDİRİN ve yalnızca balık tutma oyunlarının sağlayabileceği heyecanı doldurun.

Güncelleme Bilgileri

FC'deki yenilikler:

• Yeni güçlendirme
En yeni MULTI-HOOK güçlendirmesinin keyfini çıkarın ve en büyük balıkların tümünü daha hızlı yakalayın!
Tek seferde iki balık yakalamak için kullanın - her saniye önemli olduğunda çok yardımcı olur.

• Yeni balıkçılık - Yeni Zelanda
Dünyanın en mükemmel balıkçılık noktalarından biri. 15.000 km'den fazla kıyı şeridi boyunca hareket eden balıklarla dolu okyanusa sahiptir - çoğu olta tutkunu için yeryüzünde balık tutma cenneti!

• Küçük hata düzeltmeleri ve Windows deneyimi

Video

Resimler

Bir cevap yazın