EVE Echoes

1.7.4

EVE Echoes oyunu apk indir
eve-echoes.png
3.7/5 Puan: 34,549
Versiyon
1.7.4
Güncelleme Tarihi
03 Kasım 2020
Android Sürümü
5.1 ve sonrası
Boyut
98M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Otantik EVE Online deneyimini mobile getiren yeni sürükleyici uzay sandbox MMO.

EVE Echoes, EVE Online tasarım ilkelerine özgü bir yeni nesil mobil uzay gemisi MMO oyunudur. EVE Echoes’da oyuncular, oyunun kalıcı evrenini şekillendirmek için galaksinin dört bir yanından diğer pilotlarla ittifaklar kurarak devasa bir uzay sanal alanı ortamında kendi zafere giden yollarını çizebilecekler.

Oyuncular yıldızlararası savaş, keşif, korsanlık, kaynak toplama, endüstriyel üretim, ticaret ve binlerce güneş sistemindeki diğer birçok faaliyette bulunmakta özgür olacaklar. Bir imparatorluğun yükselişi ve düşüşü ya da değişen güç dengesi, EVE Echoes’un tüm tarihi oyuncuları tarafından yazılacak.

1. Resmi, sürükleyici bir bilim kurgu sandbox MMO
EVE Echoes, oyuncular için paralel bir Yeni Cennet’te var. EVE Online’ın özel oyununa dayalı olarak geliştirilen oyuncular, mobil cihazlarda orijinal ve otantik bir EVE deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

2. 8000+ Yıldız Sisteminde Açığa Çıkan Bir Uzay Operası
EVE Echoes, oyuncuların savaş, keşif, endüstri, ticaret ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun içinde istedikleri her şeyi takip ederek geniş bir evrende rollerini ve oyun tarzlarını seçmekte özgür oldukları bir sanal alandır.

3. 100’den Fazla Eşsiz Gemiyle Kendi Bilim Kurgu Mirasınızı Yaratın
EVE Echoes’un muhteşem yıldızlararası evreninde oyuncular 100’den fazla gemiyi uçurabilir ve benzersiz gemi GÖRÜNÜMLERİ seçebilir. Kapsülçilerin kendileri, kendi büyük bilim kurgu destanlarının ana anlatıcılarıdır.

4. Benzeri görülmemiş bir ölçekte PvP filosu savaşına katılın
EVE Echoes, 100 oyuncuya kadar büyük ölçekli savaşları destekleyen, daha önce hiç görülmemiş bir savaş ortamı sağlar. Müttefiklerinize katılın ve heyecan verici uzay savaşlarında savaş becerilerinizi test edin.

5. Ticaret ve üretim yoluyla oyuncu odaklı ekonomiyi deneyimleyin
Açık, oyuncu odaklı bir pazarda ticaret ve üretim yaparak bir iş kralı olma fırsatını yakalayın. Sınırsız zenginlik elde etmek için üretin, dağıtın, ticaret yapın ve kaynak kullanımını en üst düzeye çıkarın!

6. Kendi Şirketleriniz ve filolarınızla galaktik tarih yazın
EVE Echoes’da kendi Şirketlerinizi kurabilir ve ittifaklara katılabilirsiniz. Filo kurun ve heyecan verici galaktik savaşta güç, bölge ve zafer için savaşın.

7. Geniş ve sınırsız bir evrende kendi eşsiz maceranızı yaratın
Bu, başka hiçbir şeye benzemeyen, fırsatlarla dolu ama aynı zamanda gizli tehlikelerle dolu bir dünya. EVE Kapısı’ndan geçin, uzay yolculuğu maceranızı planlamaya başlayın ve gidip tarih yazın.

EVE Echoes hakkında daha fazla bilgi edinmek için:
Resmi Web Sitesi: https://www.eveechoes.com/
Anlaşmazlık: https://discord.gg/2xm4EQB
Facebook: https://www.facebook.com/EVEEchoes
Heyecan: https://twitter.com/EveEchoes

Güncelleme Bilgileri

Yeni özellikler:
1. 31 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Cadılar Bayramı etkinlikleri.
2. Eklendi: İttifak kanalı.
3. İnşaat ve Market'e 8 hafif engelleyici ve 8 ağır yasaklama kruvazörü eklendi.
4. Eklendi: Pazara 7 yeni Modül eklendi.
5. Kozmik Anomalilerde Gizlenmek artık onların silinmesini engellemeyecek.

Video

Resimler

Bir cevap yazın