Era of Legends: epic blizzard of war and adventure

9.0.0.0

Era of Legends: epic blizzard of war and adventure oyunu apk indir
era-of-legends-epic-blizzard-of-war-and-adventure.png
4.0/5 Puan: 72,634
Versiyon
9.0.0.0
Güncelleme Tarihi
25 Şubat 2021
Android Sürümü
6.0 ve sonrası
Boyut
52M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Eğlencenin ve maceraların hayranları “Vay canına” deme zamanı! Sıkıcı işler ve yaban domuzu soykırımı içeren çevrimiçi oyunlardan sıkıldınız mı? Oyun devrimi geliyor! Ardından, oynaması ücretsiz mobil MMORPG Era of Legends’ın sınırsız dünyasında destansı bir maceraya atılın ve bu harika fantezi evreninin kahramanı olun. Yeni bir fantastik macerada büyüleyici bir hikaye keşfedin. Bu sihirli MMORPG’nin heyecan verici oyun özelliklerini deneyin. Krallar ve tanrılarla devasa PvP arenalarında savaşın!

Bir griffin süren iblis ordularıyla ve antik ejderhalarla savaşın ya da devasa bir robotu kontrol ederek onların arasından geçin. Gizemli canavarları toplayın ve onları savaşa gönderin. Eminoor kıtasını akrabalarınızın yanı sıra Kötülüğün güçlerinden kurtarmak ya da yağmalamak harika!

Era of Legends, mobil oyun eğlencesini ve fantezi MMORPG türünün temel özelliklerini birleştiriyor. Binlerce sır, yüzlerce sınıf kombinasyonu ve büyülü canavarlar, cüretkar savaşlar ve büyüleyici grafiklerle dolu uçsuz bucaksız keşfedilebilir bir dünya. Hayatınızı sakin ve harikulade hale getirin veya kılıcınızı kapın ve savaş yolunu kucaklayın!

Ana Özellikler:

● Esnek kontrol sistemi.
Oyuncunun ihtiyaçlarına saygı – Era of Legends’ın temel özelliklerinden biri. Bir kahraman, karakterin tüm eylemlerini kontrol etmek istiyorsa, o zaman mevcut otomatik dövüşü kapatıp açma işlevi vardır.

● Destansı PvP savaşı.
Kahraman! Savaş tanrısı olmak ister misin? Devasa arenalarda ve savaş alanlarında destansı çevrimiçi PvP. Bayrağı ele geçirin ve kaynak kazanın veya 3’e 3 ve 5’e 5 çevrimiçi savaşlarda takım arkadaşlarınızla savaşın. Yolunuzu seçin ve bir efsane olun!

● Ücretsiz keşif eğlencesi.
Fantezi dünyamız o kadar büyük ki, keşfetmek zaman alacak. Gizemleri çözmek için renkli bölgelere ayak basmak için harika bir yer. Ejderhalar Yuvası’nda gizli hazineleri avlayın. Kılıç sırasının efsanesi olun!

● Mobil oyunlar için özel taktik esneklik ve savaş çeşitliliği.
Eşsiz uzmanlıklara sahip sekiz kahraman sınıfı – iyidir. Ne tercih edersin? Kılıç, asa veya yay? Akıllıca seç, yabancı! Her türden saldırı, savunma veya sihirli yaratıklara destek – bu da iyidir. Sınıf ve evcil hayvan yeteneklerini birleştirmekte özgürsünüz – her durum ve zorluk için harika, binlerce varyasyon.

● Bir koleksiyoncu cenneti.
Evrenimizin binekleri, büyülü yaratıkları, kahraman görünümleri ve gerçek bir koleksiyoncunun isteyeceği hemen hemen her şey var.

● Tek bir MMORPG’de tüm mobil oyunların müthiş tür nitelikleri.
Klanlara katılın. Zindanları keşfedin. Ejderhalar ve krallarla savaşın. Baskınlar yapın ve ilgi çekici görevleri tamamlayın.

● Heyecan verici tarih rpg ve nefes kesici jeopolitik mmo.
Kötü Tanrı’nın Savaşı, Dört Kralın Paralı Askerleri ile Farinos’un Haçlıları arasındaki savaş nedeniyle başladı ve tüm bunlar kanlı devrime yol açtı. Desert Glade, birkaç on yıl önce tüyler ürpertici yaratıkların yuvasına dönüşmeye başladı ve şimdi orada hiçbir kum bulunamıyor, sadece dalgaların karaya attığı odun.

Kötü Tanrı’nın Savaşı’ndan sonra çok şey oldu, ancak devrimden sonra daha önemli olaylar geliyor. Karşıt hedefleri olan, hırslı kişilikleri, kan dökülen ve için için için yanan intikam susuzluğu olan çok fazla grup – Eminoor yakında kötülüğün yuvası olacak. Kendi efsanenizin başladığı yer burasıdır.

Güncelleme Bilgileri

Era of Legends 9.0'daki yenilikler:
1. Maksimum seviye sınırı 100'e yükseltildi.
2. Lv için yeni alan. 90-99 karakter - Dragon Platosu.
3. Gizli Kule genişletildi. Cesaretiniz varsa 80 katının tamamını fethedin!
4. 20 oyunculu bir parti için yeni zindan.
Era of Legends'ta kendi tarihinize başlayın!

Video

Resimler

Bir cevap yazın