Era of Celestials

1.800.266254

Era of Celestials oyunu apk indir
era-of-celestials.png indir
4.2/5 Puan: 315,217
Versiyon
1.800.266254
Güncelleme Tarihi
14 Ağustos 2020
Android Sürümü
4.0.3 ve sonrası
Boyut
98M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Düşman ordusu son hattın kapısına kadar yürüdü. Gökçeler en büyük şampiyonlarına baktılar. Çağrıya cevap ver ve Zafer Yolunda yürü! Şerefin için savaş!

[Nihai Oyun Deneyimi]
Düzgün kontrol, akıllı vuruş tepkisi, gerçekçi sesler ve şok edici görsellerin yanında gelen animasyon etkileri ile bulundurduğu 3B grafikler nihai oyun deneyimini sunar.

[Eşsiz Cennetli Dönüşüm Sistemi]
Eşsiz Cennetli Dönüşüm Sistemi ile cesur kahramanlar yenilmez Cennetlilere dönüşüp cani düşmanlarını yerle bir edebilirler. Farklı kabiliyetlere sahip Cennetliler yolculuğunda açığa çıkmayı bekliyor. Cennetlilerin gücünü çıkmazlardan akıllıca çıkmak için kullan!

[Ruh Dostlar]
Ruh Dostlar, Era of Celestials’ta en sadık koruyucularındır. Savaşta her daim yanında olacaklar! Farklı ruhların farklı yardımları vardır ve istediğin zaman başka bir ruha geçiş yapabilirsin. Bu sayede farklı durumların üstesinden gelmek için farklı stratejiler geliştireceksin.

[Göz Alıcı Kostümler]
Era of Celestials’ta çok sayıda göz alıcı kostüm seni bekliyor olacak. Yani savaşta bile olsanız, şık olmamanın bahanesi yok.

[Gerçek Zamanlı PvP Savaşları]
Teke tek gerçek zamanlı çok oyunculu İyimser Yarışmalardan Lav Araştırma Gezilerine, Era of Celestials aksiyon yüklü bir savaş sistemine sahip! Kazananlarıysa bolca ganimet bekliyor.

[Boss Avları]
Zafer Yolu inanılmaz ekipmanlara doludur. Era of Celestials’ta Boss’ları avlamak, ekipman elde edip ve malzeme üretmenin temel yoludur. Dünya Boss’larını, Oluşum Boss’larını ve ara sıra beliren Şeytani Ejderhaları ve çok daha fazlasını öldürerek harika ödüller kazan ve SD oranını uçur!

Güncelleme Bilgileri

Hata Düzeltmesi.

Video

Resimler

Bir cevap yazın