Empires Mobile

5.0 ve sonrası

Empires Mobile oyunu apk indir
empires-mobile.png
0.0/5 Puan Yok
Versiyon
5.0 ve sonrası
Güncelleme Tarihi
28 Kasım 2020
Android Sürümü
12+ Orta Şiddet için derecelendirilmiştir. Daha fazla bilgi edinin
Boyut
60M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Fantezi temalı gerçek zamanlı strateji mobil oyunu Empires Mobile’a hoş geldiniz.

Bu dünyada savaş kornaları çaldı ve Elfler, Cüceler ve İnsanlar arasında bir savaş kaçınılmaz. Her biri kendine özgü özelliklere sahip birimleri eğitirken bir yarışa liderlik etmeli ve bir ulus inşa etmelisiniz. Bu sınırsız fantezi dünyasının yüksek çözünürlükte keyfini çıkarın ve birliklerinizi zafere taşıyın. Düşmanları yenin, ittifaklar kurun ve bu dünyayı kaostan kurtarın!

☆ Zafer Adına! ☆
Bu hiper gerçekçi fantezi dünyasında, çeşitli ırklar arasında bir savaş kaçınılmazdır. Mücadeleye katılın ve seçtiğiniz yarışa liderlik edin! Kendi ulusunu inşa et, askerlerini eğit ve halkını dünyayı yönetmeye yönlendir!

☆ Gerçek Zamanlı Savaşlarda Birimlerinizi Kontrol Edin! ☆
Birimlerinize komuta edin ve stratejinizi istediğiniz zaman savaşın akışına göre uyarlayın! Taktik yeteneğinizi gösterin ve savaşların heyecanını gerçek zamanlı olarak yaşayın!

☆ Seçtiğiniz Irka Dayalı Eşsiz Bir Kaleden Birimleri Komuta Edin! ☆
Seçtiğiniz ırka göre bir şehir kurun ve çeşitli çarpıcı görsellerle kendinizi şımartın! Elfleri ormanlarla çevrili zarif ve karmaşık bir şehirden yönetmeyi seçebilir, volkanik çorak arazilerin yakınında bulunan mekanik bir şehirden Cücelere komuta edebilir ya da düzlüklerdeki yüksek ve heybetli bir kaleden İnsanları yönlendirebilirsiniz. Elf ordusundaki Baykuş Şövalyeleri, mekanik olarak uçan Cüce savaşçıları veya iyi donanımlı İnsan takımları gibi çeşitli ırklardan özel birimler emirlerinizi bekliyor!

☆ Efsanevi Kahramanları Çağır! ☆
Deniz kızlarından yarı ejderhalara ve kan kartallarına kadar çeşitli ırklardan kahramanların güçlü becerileri vardır. Bazıları savaş uzmanıdır, diğerleri kaynak toplama ve destek sağlama konusunda rakipsizdir. Bu efsanevi kahramanları toplayın ve eğitin! Zafere giden yolda yolu açmalarına izin verin!

☆ Dünyanın Her Yerinden Usta Taktikçilerle Müttefik veya Savaş! ☆
Dünya çapındaki strateji meraklıları ile bir ittifak oluşturun ya da katılın. Birbirinize yardımcı olun, stratejileri tartışın, diplomatik ilişkiler kurun ve düşmanları birlikte alt edin!

Güncelleme Bilgileri

Yepyeni Empires Mobile burada! Irkınızı seçin ve fantastik bir dünyada stratejik savaşlar yaşayın! Bu kaos zamanında çekimleri siz belirlersiniz!

Video

Resimler

Bir cevap yazın