Earn to Die 2

1.4.26

Earn to Die 2 Oyunu apk indir
earn-to-die-2.png
4.3/5 Puan: 1,723,074
Versiyon
1.4.26
Güncelleme Tarihi
8 Ekim 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
75M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Listenin zirvesi olan Earn to Die’ın bu devasa devamında arabanızı bir zombi kıyametinde sürün!

Ülkenin diğer tarafında bir tahliye gemisi bekliyor. Önünüzde duran tek şey: zombiler tarafından istila edilen şehirler ardına şehir. Sadece harap olmuş bir araba ve az miktarda nakit parayla, hayatta kalmak için zombi ordularını sürmek için tanıdık bir durumla karşı karşıya kalırsınız!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn to Die 2, öncekinden beş kat daha uzun, devasa bir yeni Hikaye Modu sunuyor. Oyun, tanıdık çöl ortamından ayrılıyor ve zombilerin istila ettiği şehirlerin derinliklerine iniyor.

ÇOK KATMANLI SEVİYELER:
Seviyeler artık çok kademeli! Yeraltı tünellerinden geçerek çürümüş otoyol üst geçitlerinden geçin ya da zombi dolu epik fabrikaları parçalayın. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi ordularından kaçamayacaksınız – tek seçeneğiniz onları parçalamak!

BİR ZOMBİ PARÇALAMA MAKİNESİ YAPIN
Bir spor araba, bir itfaiye aracı ve hatta bir dondurma minibüsü dahil olmak üzere 10 farklı aracın kilidini açın ve yükseltin. Her araç, zırhlı çerçeveler, tavana monte edilmiş silahlar, güçlendiriciler ve daha fazlası gibi bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

YIKILABİLİR ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen yok edilebilir. Çok dikkatli olmazsanız, aracınız paramparça olurken hayatınız için bekleyin.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA İMHA. DAHA FAZLA MAYHEM.
Ne için bekliyorsun? O kurtarma gemisi sonsuza kadar beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir yolculuğa hazırlayın – ve cidden, zombi dolu fabrikaları parçalamak gibisi yoktur!

Earn to Die 2, Earn to Die 2012 ve Earn to Die 2: Exodus’u içeren orijinal web serisinin daha büyük ve daha iyi bir sürümüdür.

Earn to Die 2’yi oynamak ücretsizdir, ancak 3. taraf reklamları ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içerir.
Reklamcılık hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın: http://www.notdoppler.com/earntodie2/privacypolicy.php

Gerekli İzinler SSS:
Oyunda reklamları yüklemek ve görüntülemek için WRITE / READ_EXTERNAL_STORAGE gereklidir (Earn to Die 2, reklam destekli bir oyundur).

Güncelleme Bilgileri

- Performans geliştirmeleri
- Hata düzeltmeleri

Video

Resimler

Bir cevap yazın