Deity Fallen

5080

Deity Fallen oyunu apk indir
Versiyon
5080
Güncelleme Tarihi
2 Haziran 2020
Android Sürümü
2.3 ve sonrası
Boyut
50M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Ağlamak mı dövüşmek mi? Deity Fallen’da sadece en güçlü olan hayatta kalır.

Savaş, kanda gizlenen bir içgüdüdür. Karanlık çöktüğünde, köşede saklanacak mısın yoksa savaşmak için ayağa kalkacak mısın?

Bu gerçek savaşçılar için bir savaş alanı, kaos içinde karanlık bir dünya. Gerçeği, anlamı ve kurtuluşu arayacaksınız. Yeni arkadaşlar, ortaklar ve hatta intikamcılar ile tanışacaksınız.

Tamamen zorlu bir savaş alanı yaratmaya çalışıyoruz. Çoğu zaman, yol boyunca endişelenmeden savaşıyorsun. Ejderha, canavar, labirent, hazine, kahraman, iblis, destansı bir oyunun sahip olması gereken her şey içinde. Dünyayı karanlıkta kurtarma yeteneğiniz var mı?

Dünya, kahramanını arıyor.

Deity Fallen, size yepyeni bir oyun deneyimi sunan devrim niteliğinde bir ARPG mobil oyunudur. Büyük oyun haritaları sizi batılı, gizemli, karanlık bir fantezi ülkesine götürecektir. Çeşitli PVP eşleştirmesi ve PK, sizi aydınlık ve karanlık arasındaki gerçek mücadeleye çekecek. Deity Fallen’ın dövüş mekanizması dinamiktir, artık beyinsiz tamirciye veda edebilirsiniz. Mükemmel vuruş hissinin ve strateji oyununun keyfini çıkarın, tamamen IRL ile savaşmak gibi hissediyor.

【Karanlığa Selam olsun】
Oyunda sınırsız teçhizat, mücevher, run ve beceri kombinasyonu bulunabilir. Kendi binek ve partnerinizi geliştirin, seviye atlayın ve bir sonraki seviyeye meydan okuyun, her oyuncu tamamen benzersizdir. Savaşta büyüyün, sizi öldürmeyen şey sizi daha güçlü kılar, kahramanınıza liderlik eder ve büyülü toprakların efsanesi olur.

【Zirveye ulaşmak】
Deity Fallen, en iyi PVP deneyimini ortaya çıkarmak için çabalıyor. Merdivendeki rakiplerle eşleşerek herkesin zirvesine tırmanır. Yepyeni eşleştirme sistemi mutlak adaleti garanti ediyor. Çeşitli oyun modları sizin için hazır. Tek 1v1, çok oyunculu 3v3, gerçek zamanlı senkronizasyon, sunucular arası meydan okuma, sonsuz eğlence.

【Fantastik Görsel Keyif】
Profesyonel ressamın şaheseri, güçlü resim stili ve klasik karanlık unsur, Deity Fallen’ı oluşturdu. Sadece kaliteli sanat eserlerini seçiyor ve unutulmaz tasarımlar yaratıyoruz. Harika beceri efektiyle tam ekran kan kaynatma deneyimi sizi inşa ettiğimiz dünyaya çekecek. Efsanenizi yaratmak için tutkunuzu kullanın.

【Dönüşüm】
Savaşçılar ruhlarını dönüştürür, sınırlarını aşar ve savaş alanını ele geçirir! Dönüşüm, gök gürültüsü, ateş, buz ve hem avantajlı hem de dezavantajlı daha fazla unsuru içerir. Dönüşüm sona erdiğinde, oyuncu ana karaktere dönecek ve tam HP ile yeniden canlanacak! Kazanmak, değişmektir.

【Hızlı tesviye】
Yeni nesil yüksek etkileşimli bir ARPG mobil oyunu olarak, oyuncu oyun içi topluluğa kolayca uyum sağlayabilir. Oyuncu, büyük ödüller kazanmak için çevrimdışı oyuncuya meydan okuyabilir. Darknesis’te sadece daha güçlü olan hayatta kalır ve en güçlü olan kral olur. Arkadaşlarınızı da yanınıza alın, Deity Fallen’ın meydan okumasını kabul edin.

Resimler

Bir cevap yazın