Dawn of Titans: War Strategy RPG

1.39.1

Dawn of Titans: War Strategy RPG oyunu apk indir
dawn-of-titans-war-strategy-rpg.png
4.3/5 Puan: 517,784
Versiyon
1.39.1
Güncelleme Tarihi
16 Eylül 2020
Android Sürümü
4.2 ve sonrası
Boyut
51M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

ŞAŞIRTICI 3B SAVAŞTA DESTANSI TİTANLARI KONTROL EDİNİZ!

THOR, ZEUS, OSIRIS ve çok daha fazlası gibi ALLAH TİTANLARI ile birlikte binlerce askeri KOMUTA EDİN! Hepsini TOPLA, düşman bölgesini YAKALA, imparatorluğunuzu GENİŞLETİN, liderlik tablolarına HÜKMEDİN ve mobilde en ilgi çekici STRATEJİ PVP SAVAŞ MMO RPG’sinde yer alarak ORDUNUZU KURUN!

İTTİFAKLARDA arkadaşlarınıza katılın ve İttifak Savaşı, Baskın Bossu, Fetih ve Saldırı modları dahil GÜNLÜK ETKİNLİKLERE katılın!

Ana Özellikler:
► En İyi Teknik Başarı ve Yılın Oyun Sanatçısı dalında IMGA Ödülünü Kazanan, Konsol Kalitesinde Grafikler Ödülü.
► Kesintisiz Etkinlikler ve Canlı Kampanyalar: Her gün başlayan yeni Etkinlikler ve her hafta yeni Titan’lar ve ödüller mevcut olan Dawn of Titans’ta savaş asla bitmez.
► Çarpıcı Efsane ve Efsane Titanları Devasa Tanrıları ve Savaşçıları toplayın ve daha önce hiç görmediğiniz destansı fantastik PVP savaşlarında onlarla savaşın.
►% 100 Gerçek Zamanlı Savaş Kontrolü: Titanlarınızın yanında binlerce askeri, tam strateji, büyü yapma, saldırı ve savunma komutlarıyla doğrudan kontrol edin.
► Yenilmez Bir İttifak Oluşturun: Haftalık Sezon liderlik tablosunda arkadaşlarınızla birleşin ve diğer İttifaklarla mücadele edin ve her gün yeni zorluklarla mücadele etmek için kolektif gücünüzü toplayın.
► Ultimate Kingdom’ı İnşa Edin: Mobilde en büyüleyici aksiyon stratejisi MMO RPG’de diğer oyuncularla mücadele ederken toprakları ele geçirin ve fantezi imparatorluğunuzu inşa edin!
► Titan Koleksiyonunuzu Toplayın ve Büyütün: Kudretli İskandinav Tanrısı ODIN veya Olympus’un Efendisi – ZEUS gibi ünlü gerçek dünya mitlerinden ve efsanelerinden Titan toplayın!
► Ordunuzu Donatın ve Yükseltin Titanlarınızı ve birliklerinizi güçlü kalıntılar ve eserlerle donatın ve metaya girin!

———-

Oynamak için veri bağlantısı gereklidir.

Yetkisiz satın alma işlemlerini önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” i seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma İşlemlerinde PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Daha sonra her işlemden önce PIN kodunuzu girmeniz istenecektir.

Dawn of Titans, NaturalMotion Games tarafından yayınlandı

Ek bilgi:
Oyunu oynamak ücretsizdir; ancak uygulama içi satın alımlar ek içerik ve oyun içi para birimi için mevcuttur. Uygulama içi satın alımlar 0,99 ABD Doları ile 99,99 ABD Doları arasında değişir.
Bu uygulamanın kullanımı, http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde bulunan Zynga Hizmet Koşulları’na tabidir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması, http://www.zynga.com/privacy/policy adresinde bulunan Zynga’nın Gizlilik Politikasına tabidir.

Güncelleme Bilgileri

- Yeni Cadılar Bayramı ve Yıldönümü Titanları ve Kalıntıları
- Daha iyi ödüllerle geliştirilmiş Günlük Giriş Takvimi
- Titan Pantheon'a daha fazla Koleksiyon eklendi
- Erken oyun oluşturma ve birlik yükseltmeleri için daha düşük maliyet
- Yükseltilmiş Arena ve Anıt savaşları; daha fazla Titan XP

Video

Resimler

Bir cevap yazın