Chess – Clash of Kings

2.14.1

Satranç oyunu apk indir
chess-clash-of-kings.png indir
4.6/5 Puan: 161,844
Versiyon
2.14.1
Güncelleme Tarihi
21 Aralık 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
57M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Satranç, çocuklar ve yetişkinler için akıllı bir eğlencedir. Arkadaşlarınızla çevrimiçi satranç oynayın ve mantıklı düşünmeyi geliştirin.

Satranç uygulamamızın en önemli özellikleri:

Satranç uygulaması ücretsizdir
10 farklı zorluk seviyesi var
En avantajlı hareketleri göstermek için ipuçları mevcuttur
Bir hata durumunda geri alma seçeneğini kullanabilirsiniz.
Arkadaşınızla çevrimiçi satranç oynayabilirsiniz
Yüzlerce satranç bulmacası ve toplanacak altın yığınlarıyla zorlukları var

Çevrimiçi satranç – çok oyunculu mod!

Bir arkadaşınızla çevrimiçi satranç oynamak ister misiniz? Daha basit bir şey yok. Onu oynamaya ve çevrimiçi satranç düellosuna davet edin.
Bir arkadaşınızı çevrimiçi oynamaya davet etmek için ona uygulamadan bir davetiye gönderin ve kabul ettiğinde rekabet edebilirsiniz.
Çok oyunculu Satranç oynayın ve arkadaşlarınızı yenin!

Mini Oyun ve Satranç Bulmacaları

Tam bir oyun veya çok oyunculu satranç modu oynamak istemediğinizde satranç bulmacalarını çözün. Uzak bir diyara gidin, satranç Şövalyesi ile hareket ederek altın kazanın ve yüzlerce bulmaca ile ileri seviyeleri keşfedin. Tahtadaki her alanın altında, ilerlemek ve altını toplamak için çözmeniz gereken bir satranç bulmacası var.
Satranç bulmacaları, rakibinize sınırlı sayıda hamle ile bir şah mat vermenin hızlı görevleridir.

10 seviyeli satranç zorluğu

Bir satranç ustası mısınız yoksa yeni başlayan biri misiniz? Her ne olursa olsun, satranç becerilerinize uygun seviyeyi bulacaksınız. 10 farklı zorluk seviyesinden birini seçin, eğitin ve kazanın! Çok oyunculu satranç düellosunda yeni satranç taktikleriyle arkadaşlarınıza meydan okuyun.
Satranç motorunun yazarı, Polonyalı bir programcı, satranç meraklısı ve tanınmış satranç programları yaratıcısı Paweł Kozioł’dur. Oyunun çok oyunculu bir satranç düellosuna olabildiğince yakın olmasını sağladı. Bizimkilerden farklı olarak Stockfish tipi standart satranç motorları agresif oynar ve oyunun tarzı insana benzemez. Bu farklılıklar sayesinde, Satranç uygulamamız bir arkadaşla standart oyun oynamaktan veya çevrimiçi oynamaktan daha az zevk vermez.
Satranç uygulamamızı oynamak, çocukları eğlendirmenin veya eğitmenin ve entelektüel becerilerini geliştirmenin harika bir yoludur.

Geri alma hareketleri

Bir hata mı yaptınız veya başka bir taktik denemek mi istiyorsunuz? Daha basit bir şey yok. Geri Al düğmesini kullanın ve kazanın!

İpuçları

Bir sonraki hamlenizi en iyi şekilde nasıl yapacağınız konusunda bir ipucuna ihtiyacınız varsa, İpucunu kullanın. Ekran, rakibinizi yenmek için taşınması gereken taşı ve alanı vurgulayacaktır.
İpuçları, en başarılı oyun stratejilerini öğrenmenize yardımcı olacak, yeni başlayanlar ve daha deneyimli satranç oyuncuları için harika olacak.
Çevrimiçi satranç oynarken yeni hareketler öğrenin ve arkadaşlarınızı etkileyin.

Satranç oynamanın faydaları nelerdir?

Satranç oyununun faydaları bizzat Benjamin Franklin tarafından takdir edildi. Bazıları olarak önleme, sağduyu ve öngörüden bahsetti. Satranç oynamanın faydaları çok daha geniştir. Özellikle düzenli satranç oynamanın IQ düzeyini önemli ölçüde artırmaya yardımcı olduğu çocuklar için. Satranç oynamanın bu tür faydaları yetişkinler ve yaşlılar için de geçerlidir.
Tüm dünyada satranç oynamak yaygındır – Portekiz ve Brezilya xadrez oynar, Fransız oyun échecs ve İspanyolca ajedrez’i seçer.
Sevdiklerinizle çevrimiçi satranç oynayın ve beyninizi güçlendirin!

Güncelleme Bilgileri

Yıl sonu için özel bir şeyimiz var!
İsteklerinize yanıt olarak, Minichat'ı “Hızlı Rastgele Oyuncu '' oyun modunda yarattık.
Artık çevrimiçi oynarken rakibinizden ifadeler gönderebilir ve alabilirsiniz.
Başarılarınızı yaşayın, şaşırın ve oyuna daha da fazla dahil olun.

Resimler

Bir cevap yazın