Candy Crush Saga

1.190.0.2

Candy Crush Saga Oyunu apk indir
candy-crush-saga.png
4.6/5 Puan: 29,902,419
Versiyon
1.190.0.2
Güncelleme Tarihi
13 Kasım 2020
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Cyber ​​Week indirimlerindeki harika tekliflerimizi kaçırmayın!

24 Kasım 12:01 CET’de başlıyor
30 Kasım 23:59 CET’de sona eriyor

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu tarafından sevilen efsanevi bir bulmaca oyunu olan Candy Crush Saga’yı bugün oynamaya başlayın.

Tatlı kazanma hissi için bir sonraki seviyeye ilerlemek için bu lezzetli bulmaca macerasında Şekerleri değiştirin ve eşleştirin! Hızlı düşünme ve akıllı hareketlerle bulmacaları çözün ve gökkuşağı renginde nefis şelaleler ve lezzetli şeker kombinasyonları ile ödüllendirilin!

Bu ekstra yapışkan bulmacaların üstesinden gelmek için güçlendiricileri akıllıca kullanarak art arda 3 veya daha fazla şekeri eşleştirerek hareketlerinizi planlayın! Çikolatayı patlatın ve binlerce seviyede tatlı şeker toplayın, daha fazlasını istemeniz garantidir!

Candy Crush Saga’nın özellikleri:

SİZİ DAHA FAZLA ÇEKMEYE DEVAM EDEN OYUN
Şeker Krallığı’ndaki binlerce en iyi seviye ve bulmaca ve her 2 haftada bir yenileri eklenerek şeker sabitlemeniz asla çok uzakta değil!

ÖDÜL KAZANMANIN BİRÇOK YOLU
Ücretsiz lezzetli ödüller almak için günlük olarak tekrar kontrol edin ve Günlük Güçlendirici Çarkı döndürün ve seviye atlamanıza yardımcı olacak güçlendiriciler kazanmak için sınırlı süreli görevlere katılın!

ŞEKER KAPLI ZORLUKLARIN ÇEŞİTLİLİĞİ
Oynamanın tatlı yolları: Hedef Skor, Jöleyi Temizle, Malzemeleri Toplama ve Sipariş Modu gibi oyun modları

Facebook @CandyCrushSaga
Twitter @CandyCrushSaga
Instagram (@CandyCrushSaga)
YouTube @CandyCrushOfficial

Bu destansı destanı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla ​​oyna!

Oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve internete bağlıyken tüm oyun özelliklerine erişin.

Candy Crush Saga ücretsizdir ancak isteğe bağlı oyun içi öğeler ödeme gerektirir. Cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz.

Bu oyunu indirerek, https://king.com/termsAndConditions adresinde bulabileceğiniz hizmet şartlarımızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Candy Crush Saga’yı en tatlı 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu oynarken iyi eğlenceler!
Candy Crush Saga oynamaktan hoşlanıyorsanız, kardeş bulmaca oyunlarının da tadını çıkarabilirsiniz; Candy Crush Soda Saga, Candy Crush Jelly Saga ve Candy Crush Friends Saga

Verilerimi satmayın: King, kişisel bilgilerinizi reklamları kişiselleştirmek için reklam ortaklarıyla paylaşır. Https://king.com/privacyPolicy adresinde daha fazla bilgi edinin. Verilerimi Satma haklarınızı kullanmak isterseniz, oyun içi yardım merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçerek veya https://soporto.king.com/contact adresine giderek bunu yapabilirsiniz.

Güncelleme Bilgileri

Candy Crush Saga oynarken eğleneceğinizi umuyoruz! Oyunu her hafta güncelliyoruz, bu yüzden tüm güzel yeni özellikleri ve seviyeleri almak için en son sürümü indirmeyi unutmayın!

Oyunda yeni misiniz? Çekinmeyin, eğlenceye katılın!

Bir aradan sonra geri mi geliyorsunuz? Zaman hakkında!

Hadi oynayalım!

Video

Resimler

Bir cevap yazın