Cafeland – World Kitchen

2.1.67

Cafeland - World Kitchen oyunu apk indir
cafeland-world-kitchen.png
4.4/5 Puan: 810,603
Versiyon
2.1.67
Güncelleme Tarihi
2 Mart 2021
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
80M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Kafe dünyanızı tasarlayın ve Chef Eva’nın restoran oyunuyla yemek pişirmeye katılın! Bugün Cafeland’da kendi restoran hikayenizi yazın, Şef! Yemek pişirme konusunda ustalaşın ve 5 yıldızlı kafenizi dünyanın en iyi şefi olacak şekilde tasarlayın! Kendi restoranını işlet ve yemek ateşine kapıl! Ev yapımı yemekler ve taze kahve müşterileri bekliyor. “Kafemi dekore edeceğim ve güzel bir bahçe de ekleyeceğim!” Demeniz yeterli. ve kafeniz büyüyecek! SNACK BAR’DAN DÜNYANIN ÜNLÜ BİR CAFE’YE!

Bu kafe oyununda hayallerinizdeki yeri dekore edin ve tasarlayın! Müşterilerinizi mutlu etmek için lezzetli yemekler pişirin – Size Cafeland’ı getiren içerik oluşturuculardan, eğlenceli ve yeni bir yemek pişirme oyunu!

Cafeland’da onlarca farklı yemeğiniz var; tatlılar, mezeler, fast food ve daha pek çok şey bu oyunu mükemmel bir mutfak oyunu yapıyor! Yerinizi dekore etmek için yüzlerce parlak yeni eşya olduğundan bahsetmiyorum bile. Kafe işletmenizin sahibi olmaya hazır mısınız? O zaman Cafeland’de restoran oyununa başla çünkü burası tam sana göre şef!

Cafeland oynarken sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz veya önerileriniz / geri bildirimleriniz mi var? Sizden haber almak isteriz!
Oyundayken ayarlarda İletişim düğmesini kullanın veya şu adresten bize e-posta gönderin: [email protected]

© 2016 Gamegos – Tüm Hakları Saklıdır

Güncelleme Bilgileri

- Çeşitli hata düzeltmeleri
- Performans geliştirmeleri

Video

Resimler

Bir cevap yazın