Blackout Age – Map Based Postapo Survival Craft

1.26.1

Blackout Age - Map Based Postapo Survival Craft oyunu apk indir
blackout-age-map-based-postapo-survival-craft.png indir
4.3/5 Puan: 12,867
Versiyon
1.26.1
Güncelleme Tarihi
17 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
76M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Karartma Çağı, RPG hayatta kalma, Gerçek Harita üzerinde oluşturulan bir postapo dünyasında gerçekleşir. Oyuncu gerçek GPS konumundan başlayabilir, ancak pandemik olduğundan coğrafi konum olmadan oynamak mümkündür 🙂
Bu en iyi coğrafyada, RPG hayatta kalma oyununda, oyuncu bir Sığınakla ilgilenir, vahşi Uzaylıları avlar, Silahlar üretir ve Real Cites’te haritada oluşturulan GPS Görevlerine sanal olarak katılır. Blackout Age, Karma Gerçeklikte hikaye odaklı bir Rol Oynama Macerasıdır.

Oyuncu, ganimet ve kaynaklar için binaları yağmalayan, diğer Kurtulanları önemseyen ve küresel bir Karartmadan sonra Dünya’da bir Virüs gibi yayılan Uzaylılara karşı savaşan bir grup çöpçüye liderlik ediyor.

Karartma Çağı dünyası, Dünyamız, uzak Gezegenlerden gelen ve Dünyayı Dünyalar Akışı sistemi aracılığıyla işgal eden tüm Galaksiden gelen benzersiz davetsiz misafirlerle doludur: Antik Uygarlığın yıldızlararası fetihleri ​​için tasarlanmış bir bilim kurgu teknolojisi.

Zorlu hayranların bu taktiksel ve gerçekçi hayatta kalma oyununda yapacak çok şeyi olacak. Sadece kendi evlerini temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda Reality’de mahalledeki benzersiz noktaları da kontrol ediyorlar.

Ayrıca diğer Şehirlere ve Ülkelere seyahat edebilir veya ışınlanabilirler. Tüm Gezegenlerimiz oynanabilir !!!
Paris, Londra, New York, Tokyo, Pekin, Berlin, Sidney, Dubai, Chicago, Roma ve 30000’den fazla şehri temizlemek mümkün!

Polis Karakolları silahlar çıkarır, Hastaneler MED verir, yerel Dükkanlar Yiyecek getirir, Benzin İstasyonlarından yakıt yağmalanabilir, Okullar kitap verir.
Oyuncularımız için gerçek bir harita sandbox’ımız var, milyonlarca farklı binaya sahip bir Hayatta Kalma Durumumuz var, bir sığınak kurmaya veya temizlemeye hazır.

DÜNYA ÇAPINDA SAVAŞ
Bugün İnsan Irkının Son Günü ve dünyanın dört bir yanındaki uzaylılarla savaşmak zorundayız – Her oyuncu bir Sığınak ve Çöpçüler Önderlik eder ve Son Adam Durana kadar savaşır. Oyuncular 3500 farklı liderlik tablosundan birinde yarışıyorlar. Büyük Britanya ve ABD’de, Londra, Manchester, Liverpool, Birmingham, Leeds, Glasgow, Chicago, Dallas, Orlando, San Francisco, Los Angles, New York ve daha fazlasındaki oyuncular için ayrı lider tablolarımız var.

GERÇEKLİKTE APOCALYPSE
Oyunumuzda her gerçek bina Scavenge için mevcuttur. Oyuncu gerçekte hareket edebilir ve mobil GPS konumundan atmaya başlayabilir.
.
ZANAAT VE HAYATTA KALMA
Oyuncu, sığınağın içinde yükseltmeler ve tesisler inşa edebilir. Zombi Hayatta Kalma Tarzında ve gerekli tüm Hayatta Kalma Ekipmanlarında benzersiz uzaylı silahları yapmak da mümkündür. Oyuncular ayrıca kendi şehir veya ülkelerinde binalar inşa edebilirler!

GELİŞMİŞ KAHRAMANLAR
Düşmanlarınıza uzaktan saldırabilir, yakın mesafeden savunma yapabilir, İzcilik veya Toplama Becerilerini veya diğer 7 beceriyi artırabilirsiniz. Kahramanının eski olabileceğini biliyor muydun? Oyun Tasarımcısı, Bitcoin Madencisi, Zombi Katili veya Canavar Avcısı? 900’den fazla farklı mesleğimiz var!

STRATEJİK OYNANIŞ
Çok dikkatli olmalısın – bu savaş, gerçek savaş, vahşi ve acımasız. Kahramanlarınız sonsuza dek ölecek! Öyleyse, başka bir savaş başlatmakla kaçmak arasında akıllıca bir seçim yaparak, bunun onlar için Dünya’daki son gün olduğu bir durumdan kaçınmak.

KARIŞIK GERÇEKLİK
Oyuncular, London Bridge, Buckingham Sarayı, Big Ben, The Shard, Windsor Kalesi, Lincoln Katedrali, Lloyd’s Binası ve daha fazlası gibi gerçek binaları sanal olarak ziyaret edebilir ve yağmalayabilir. Çoğu ünlü bina için, daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanız için resimler bile hazırladık!

MONSTER SLAYER ZAMANI
Bu hayatta kalma durumuna hazır olmak için, gerçekte ne olduğunu anlamak için birçok görevi yerine getirmelisiniz! Hopper kabileleri, tüm insanları öldürmek için Salgını yaymak ister miydi? Yengeçler biyolojik DNA manipülasyonlarını kullanarak sonraki her gezegeni nasıl solladı? Şeytanlar insanları nasıl öldürüyor ve bunu neden yapıyorlar ?! Kendinizi gömülü bir kasabada bulun ve bu ölü şehirde büyük insan uygarlığının yankılarını bulun.

Facebook ve Instagram’da bize katılın
https://www.facebook.com/Blackout-Age-836241283387241
https://www.instagram.com/blackout_age_survival_game/

Güncelleme Bilgileri

- Bölüm 20 - karanlık planı keşfet!
- Ücretsiz piller - ücretsiz pil kazanmak için ödüllü videoları izleyin
- Admob - daha iyi kapsam için yeni reklam sağlayıcı
- Günlük görevler bildirim balonu
- Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Video

Resimler

Bir cevap yazın