Bike Unchained 2

3.26.0

Bike Unchained 2 oyunu apk indir
bike-unchained-2.png indir
4.3/5 Puan: 55,053
Versiyon
3.26.0
Güncelleme Tarihi
30 Kasım 2020
Android Sürümü
6.0 ve sonrası
Boyut
50M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Red Bull’un sunduğu Bike Unchained 2, mobil cihazlarda yeni nesil dağ bisikletçiliği! Yeni grafikler, yeni oynanış, yeni parçalar ve yeni sürücüler, Bike Unchained 2’yi diğer tüm aksiyon sporları oyunlarından ayırıyor. PvP Downhill aksiyonunda gerçek sürücülere karşı yarışın veya Slopestyle yarışmalarında en iyi numaralarınızı sıralayın. Toz çöktüğünde podyumun tepesinde olacak mısın?

Bike Unchained 2’de dünyanın en büyük dağ bisikleti yarışması için hazırlanın! Dereceli lig yarışlarında dağdaki en hızlı olduğunuzu kanıtlayın ve dünyanın en iyi binicisi unvanını eve götürün. Tarzınızı ve becerinizi test eden Slopestyle koşularında gönderin. Engebeli kaya bahçeleri, hızlı akan tek yol ve aradaki her şeyi sunan parkurlarla beş farklı ortamda pedal çevirin. Çılgınca miktarda parça ve teçhizatla sürüşünüzün her bölümünü ve görünümünüzü özelleştirin. Dünyaya en iyisi olduğunu söyle ve bunu yaparken iyi görün! En altta görüşürüz.

HIZ VE STİL İLE KAZANIN

Speed ​​& Style, yarış ve slopestyle becerilerinizi test edecek. Yarışçılar sadece bitiş çizgisine önce ulaşmak için değil, aynı zamanda en büyük numaraları atmak için de yarışacaklar! Hastalıklı numaralara inmek, zamanınızdan saniyeler alır ve podyumda en üst sırayı almak için size daha iyi bir atış sağlar. Yeni seviyeler ve etkinlikler size en büyük sahnede yeteneklerinizi gösterme şansı verecek!

ÇOK OYUNCULU YARIŞLAR VE CANLI ETKİNLİKLER

Büyük ödüller kazanmak ve dağlardaki üstünlüğünüzü kanıtlamak için yarışları kazanın ve liglerde yükselin. Her yarışta, üç gerçek oyuncu size tozlarını yemeye çalışacak. Önce çizgiyi geçin ve zafer kazanacaksınız – ve oldukça tatlı bir donanım. Tırmanmaya devam edersen dünyanın en iyi binicisini bulabilirsin. Günlük, Haftalık ve Özel etkinlikler size büyük ödüller kazanma ve dünyaya gösteriş yapma şansı verir.

OYUN DEĞİŞTİREN GRAFİKLER

Bike Unchained 2 yepyeni bir görünümle kapıya geliyor. Foto-gerçekçi 3D render edilmiş grafikler sizi her koşuda dağlara daha yakın hissettirecek. Kir sineğini ve bisikletlerin güzel ayrıntılarla süzülüşünü izleyin.

EN İYİSİ İLE SÜRÜŞ

Spordaki en büyük isimler burada ve size yardım etmeye hazır. Size puanlarınızı artıracak ve saniyelerinizi kısaltacak yeni numaralar ve beceriler öğretecekler. Aaron’dan Szymon’a, profesyoneller sadece burada bulunabilir!

SORUN

Dünyanın en iyi üreticilerinden şasileri, çatalları, jantları ve aktarma organı bileşenlerini kullanın. Mükemmel bisikleti yapın, ardından onu dağlarda ve rekabette serbest bırakın. Diğer oyunculara senin uzaklaşmanı izlerken kim olduğunu söylemek için görünüşünü tamamen kişiselleştir.

ARKADAŞLARINIZLA REKABET EDİN

Yeni özel yarışmalar, tam istediğiniz şekilde bir yarış veya düşük stil yarışması kurmanıza olanak tanır. Kendiniz ve arkadaşlarınız için en iyi kanıtlama alanını yaratın. Hileler mi, Hız mı? Şampiyona mı, Zamana Karşı mı? Karar verirsin ve zaferi alırsın.

ÖNEMLİ
Minimum gereksinim: 2GB RAM

Bu uygulamayı indirerek Hüküm ve Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Politikamızı kabul ederek, kişisel bilgilerinizin Politikamızda belirtilen şekilde işlenmesine ve aktarılmasına izin vermiş olursunuz:
https://policies.redbull.com/r/Apps_and_Games/terms/en
https://policies.redbull.com/policies/Apps_and_Games/201801310515/en/privacy.html

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın
http://win.gs/gamesupport

Güncelleme Bilgileri

Küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.
Bizimle gezdiğiniz için teşekkürler!

Video

Resimler

Bir cevap yazın