Big Farm: Mobile Harvest – Free Farming Game

7.8.20300

Big Farm oyunu apk indir
big-farm-mobile-harvest-free-farming-game.png
4.2/5 Puan: 356,780
Versiyon
7.8.20300
Güncelleme Tarihi
9 Mart 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
88M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Big Farm: Mobile Harvest, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız, aileniz ve çiftçilerle çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir çiftlik simülatörü oyunudur. Kendi topluluğunuzu kurun ve hayallerinizdeki çiftlik hayatını yaratırken eğlenin.

Arkadaşlarınızla çiftlik yapın: Big Farm: Mobile Harvest, arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi ve kendi başınıza güzel bir çiftlik köyü yaratmanızı sağlayan ücretsiz bir çiftçilik simülatörü çevrimiçi oyunudur.

Çiftçilik simülatörü deneyimi: Çiftliğinizi ve bitkinizi inşa edin, en sevdiğiniz meyve ve sebzeleri büyütün ve hasat edin.

Tüm çiftlik işleriniz bitti mi? Hayvan dostlarınıza bakma zamanı: İyi bir çiftçi dört ayaklı arkadaşlarını mutlu eder. İneklere, keçilere, tavuklara, atlara, domuzlara ve diğer sevimli arkadaşlara bakarken eğlenin.

Çiftlik, hasat ve ticaret: Fazladan mısır mı hasat ettiniz ama biraz çileğe mi ihtiyacınız var? Pazarda, çiftçi köyünüzün gelişmesine yardımcı olmak için ticaret yapabilirsiniz.

Bir çiftçilik simülatör oyunundan daha fazlası – bu bir topluluk: Dünya çapındaki çiftçilerle tanışın, sohbet edin, tartışın ve ortak görevleri tamamlayın.

Bir numaralı çiftliği kurun: Çiğ tohumlardan başka bir şeyle başlayarak, tüm çiftçilik becerilerinizi, ürünlerinizi pazarda satılmaya hazır olana kadar yetiştirmek için kullanacaksınız.

Tarla: Çiftliğinde saman yetiştir. Çiftlik köyünüzden organik yiyecekler ve taze çiftlik ürünleri toplayın.

Hayalinizdeki çiftliği inşa edin: Hayallerinizdeki çiftliği yaratmak için eski binalar, yel değirmenleri ve dekorasyonlar ekleyin.

Bol seçenek: Neyi büyütmek istediğinizi seçin! Tropikal meyvelerden organik sebzelere, çiftlik köyünüz pazarda yeni trendler belirleyecektir.

Çiftlik köyünüzü yönetin: Her ekim döngüsünden sonra ürünlerinizi dağıtın, tohum ekin, bitkilerinizi sulayın, hayvanlarınızı besleyin, çiftlik pazarında akıllıca anlaşmalar yapın ve ödüller toplayın.

Çiftçilik maceraları: Çiftliğinizi geliştirecek eksik eşyaları bulmak için etkinliklere ve çiftçilik görevlerine katılın.

Çiftliğinizde rahatlayın: Şehrin koşuşturmasından kaçın ve kendi çiftliğinizde hayatın tadını çıkarın! Bir mola verin ve biraz güneşin ve rahatlamanın tadını çıkarın.

Ailenizle çiftçilik: Ailenizi davet edin ve huzurlu kırsalda birlikte çiftçilik yapmanın tadını çıkarın.

Dünya çapındaki çiftçilerden öğrenin: Big Farm topluluğuna katılın ve dünyanın her yerinden çiftçilerle tanışın. Çiftlik köyünüzü müreffeh tutmak için çiftçilik yöntemleri hakkında bilgi edinin.

Big Farm: Mobile Harvest oyunu, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlarla oynamak için tamamen ücretsizdir. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu oyun internet bağlantısı gerektirir. Gizlilik Politikası, Şartlar ve Koşullar, Künye: https://www.goodgamestudios.com/terms_en/

Güncelleme Bilgileri

Selam çiftçiler!

Yumurta alıntı yapın. Paskalya hikayesi hemen köşede!

ÖZELLİKLERİ:
* Paskalya - Bu yumurtalı mevsimi çiftliğinizde kutlayın ve tavşanlı Paskalya etkinliğinin tadını çıkarın
* Sadakat Puanları - Artık başarılı projeler için sadakat puanları daha eşit dağıtılacaktır.
* Tessa'nın Arı Turnuvası - Harika lig hediyelerini ve harika yeni teklifleri keşfedin
* Yeni emojiler

Mutlu çiftçilik!

Video

Resimler

Bir cevap yazın