Big Farm: Home & Garden

0.3.3553

Big Farm: Home & Garden oyunu apk indir
Versiyon
0.3.3553
Güncelleme Tarihi
27 Ocak 2021
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
79M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Big Farm: Home & Garden, en iyi tasarımcı olabileceğiniz ve muhteşem çiftlik tasarım yenilemeleri ile eski püskü, çökmekte olan çiftlikleri dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Mükemmel rüya çiftliğinizi güzel mobilyalar, dekorlar ve çok sayıda sevimli hayvanla tasarlamanıza, özelleştirmenize ve dekore etmenize yardımcı olacak zorlu bulmacaları çözün.

Çiftlik arkadaşlarının ve ailelerinin çiftlik binalarını yenilemelerine yardım ederek eski ihtişamlarına geri dönmelerini sağlayın. Eğlenceli patlama bulmacalarını çözmek için karıştırın ve eşleştirin. Temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğini kullanarak çiftlik alanlarını yenileyin! Sevimli hikayelere dalın ve benzersiz ve renkli karakterlerle etkileşime geçin.

Hayalinizdeki çiftlik makyajı: Aile dostu çiftlik evleri, eski ahırlar ve rustik tavuk kümesleri dahil hayallerinizdeki farklı çiftlik sahnelerini yenileyin ve dekore edin. Yeni evlilerden ailelere ve yaşlılara ve hatta sevimli hayvanlara kadar dost canlısı müşterilere yardım edin.

Bağımlılık yaratan oyun: Bu inanılmaz eğlenceli oyun, 3’lü eşleştirme bulmacalarının bir kombinasyonunu ev dekorasyon oyunuyla birleştiriyor. Eşleştirin ve patlatın, çiftlik sahnelerini onarın ve dekore edin ve aynı anda nefes kesici bir maceranın parçası olun!

Eğlenceli 3’lü eşleştirme bulmacasını çözün: Yüzlerce benzersiz 3’lü eşleştirme seviyesinin zorluğuna adım atın. Sebzeler ve tropikal meyveler gibi farklı öğeleri eşleştirin. Big Farm: Home & Garden’da sonsuz dinlendirici eğlence için çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarın.

Bulmaca tahtasında sevimli hayvanlarla oynayın: Onların özel güçlerini keşfedin, sevimli arkadaşlarınızla sevimli kombinasyonları eşleştirin ve bağımlılık yapan bulmaca seviyelerini patlatın! Köpeğiniz, tavuklarınız, domuzunuz ve diğer birçok hayvan arkadaşınızla eğlenin.

Kendinizi ifade edin: Çiftlik evi tarzında bir ev makyajı mı yaratmalısınız yoksa modern mi olmalı? Siz karar verin, tasarlayın! İnanılmaz çeşitlilikteki üst düzey tasarım mobilyaları, aydınlatma, döşeme ve diğer dekorlarla özelleştirin. Hayallerinizdeki çiftliği yapmak için evler veya odalar tasarlayın!

Big Farm köylüleriyle tanışın: Benny, Lydia ve tüm iyi kalpli arkadaşları sizi bekliyor. Onlarla arkadaş olun ve bu eğlenceli ve eğlenceli karakterlerin anlatması gereken hikayeleri dinleyin. Ayrıca yol boyunca dekorasyon yapmanıza da yardımcı olacaklar!

Taşra hayatının tadını çıkarın: Şehrin koşuşturmasından kaçın ve kırsalda rahatlayın! Bir ara verin ve biraz güneşin ve rahatlamanın tadını çıkarın.

Big Farm: Home & Garden, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlarla oynamak için tamamen ücretsizdir. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu oyun internet bağlantısı gerektirir. Gizlilik Politikası, Şartlar ve Koşullar, Künye: https://www.goodgamestudios.com/terms_en/

Güncelleme Bilgileri

Merhaba tasarımcılar,

Bu güncelleme ile Big Farm: Home & Garden'a daha çok eğlence katıyoruz!

ÖZELLİKLERİ:
* Hata düzeltmeleri
* Daha fazla optimizasyon ve iyileştirme

Tasarımcılar, güncel kalmak için resmi Facebook'umuzu takip ettiğinizden emin olun: https://www.facebook.com/BigFarmHomeGarden/

Mutlu makyaj!

Video

Resimler

Bir cevap yazın