Beach Buggy Racing

1.2.25

Beach Buggy Racing oyunu apk indir
beach-buggy-racing.png
4.4/5 Puan: 2,056,873
Versiyon
1.2.25
Güncelleme Tarihi
13 Kasım 2019
Android Sürümü
4.1 ve sonrası
Boyut
79M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Off-road kart yarışları kargaşasının aksiyon dolu, sürprizlerle dolu dünyasına adım atın. Her biri benzersiz kişiliklere ve özel yeteneklere sahip rakip sürücülere karşı yarışın. Dodgeball Frenzy, Fireball ve Oil Slick gibi çılgın güçlendirmelerden oluşan bir koleksiyon oluşturun. Kum arabalarından canavar kamyonlara kadar çeşitli arabaların kilidini açın ve yükseltin. Yeteneklerinizi 15 hayali 3B yarış pistinde 6 farklı oyun modunda, ciddi bir yol öfkesi vakası olan tropikal seven rakiplere karşı test edin!

Bu, resmi devamı olan Beach Buggy Blitz, dünya çapında 30 Milyondan fazla oyuncuyla ücretsiz sürüş oyunu. Hızlı, öfkeli, eğlenceli ve ÜCRETSİZ, Beach Buggy Racing her yaş için bir kart yarışı ada macerasıdır.

• • OYUN ÖZELLİKLERİ

HEYECAN VERİCİ KART YARIŞI AKSİYONU
Bitiş çizgisine ulaşmak için savaşmak için sürüş becerilerinizi ve bir dizi yaratıcı güçlendirme koleksiyonunu kullanın. Bu sadece harika görünümlü bir 3D yarış oyunu değil, muhteşem fizik tabanlı oynanışla destansı bir savaş!

ÖZELLEŞTİRİLECEK HARİKA ARABALAR
Kazançlarınızı, canavar kamyonlardan güçlü arabalara ve ay gezicilerine kadar benzersiz arabalarla dolu bir garajı toplamak ve yükseltmek için kullanın!

TONLARCA MUHTEŞEM GÜÇLÜ
Beach Buggy Racing, 25’ten fazla benzersiz Powerup’la diğer kart yarışçılarını eziyor … ve daha fazla Güçlendirme geliyor!

15 MUHTEŞEM YARIŞ PİSTİ
Dinozor istilasına uğramış ormanları, lav püskürten volkanları, güzel plajları ve gizemli bataklıkları keşfedin. Her benzersiz yarış pisti gizli kısayollar ve sürprizlerle doludur.

BİR YARIŞÇI TAKIMI TOPLA
Her biri ışınlanma, yanan ateş yolları ve kafa karışıklığı büyüleri gibi benzersiz bir özel güce sahip olan bir sürücü ekibi oluşturun.

SPLIT SCREEN MULTIPLAYER
Android TV’de veya TV’ye bağlı bir telefon veya tablette en fazla 4 arkadaşınızla omuz omuza yarış. (Uygulama İçi Satın Alma gerektirir)

GOOGLE PLAY GAME HİZMETLERİ
Skor Tablolarında arkadaşlarınızla yarışın, Başarılar kazanın, oyununuzu bulutta yedekleyin ve birden fazla cihazı Google hesabınızla senkronize halde tutun.

İSTEDİĞİNİZ GİBİ OYNAYIN
Eğimli direksiyon, dokunmatik ekran ve USB / Bluetooth oyun kumandası arasında sorunsuz geçiş yapın. Oyun deneyiminizi optimize etmek için 3B grafik ayarlarını özelleştirin.

• • MÜŞTERİ DESTEĞİ

Oyunu çalıştırırken bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize [email protected] adresinden e-posta gönderin. Kullandığınız cihazı, Android işletim sistemi sürümünü ve sorununuzla ilgili ayrıntılı bir açıklamayı eklediğinizden emin olun.

Bir satın alma sorununu çözemezsek size geri ödeme yapacağımızı GARANTİ EDİYORUZ. Ancak sorununuzu bir incelemede bırakırsanız size yardımcı olamayız.

En yaygın sorunlar hakkında hızlı destek için lütfen şu adresi ziyaret edin:
www.vectorunit.com/support

• • DAHA FAZLA BİLGİ • •

Güncellemeleri ilk duyan, özel görseller indiren ve geliştiricilerle etkileşim kuran siz olun!

Bizi Google + ‘da takip edin www.vectorunit.com/+
Facebook’ta bizi www.facebook.com/VectorUnit adresinde beğenin
Bizi Twitter’da @vectorunit’te takip edin.
Www.vectorunit.com adresindeki web sayfamızı ziyaret edin

Güncelleme Bilgileri

Bazı arm64 cihazlarında bir sorunu gidermek için yükseltilmiş FMOD ses kitaplığı

Video

Resimler

Bir cevap yazın