Angry Birds 2

2.47.0

Angry Birds 2 Oyunu apk indir
angry-birds-2.png
4.4/5 Puan: 5,527,444
Versiyon
2.47.0
Güncelleme Tarihi
18 Kasım 2020
Android Sürümü
5.0 ve sonrası
Boyut
67M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Android Mükemmeliyet Oyunu 2018

Dünyanın en popüler oyunlarından biri

Yüz milyonlarca oyuncuya ÜCRETSİZ olarak katılın ve bu eğlenceli sapan oyununa şimdi başlayın! Arkadaşlarınızla takım kurun, liderlik tablolarında tırmanın, klanlarda toplanın, şapkalar toplayın, meydan okumalara katılın ve yeni oyun modlarında eğlenceli etkinlikler oynayın. Takımınızı geliştirin ve oradaki en heyecan verici Angry Birds oyununda yeteneklerinizi gösterin!

Tüm ikonik Angry Birds karakterlerini tanıyın ve milyonlarca oyuncunun kalbini fetheden eğlenceli atari oyununu deneyimleyin.

Bedava eğlenmek için eğlenceli oyun

• BİRÇOK SOĞUTMA SEVİYESİ. Popüler kuş aksiyon oyununa düzenli olarak eklenen yenileriyle sıradan bulmacalar oynayın.
• KOMIK GÜNLÜK ZORLUKLAR. Sıradan ve ücretsiz günlük görevlerde özel seviyeleri oynayın ve en iyi ödülleri kazanın.
• RPG ELEMANLARI: Karakterlerinizi tüylerle SEVİYE ATIN ve puanlama güçlerini artırın. Bulmacadaki domuzları yenmek için en iyi takımı kurun.
• ÇOK OYUNCULU BİR OYUN: Dünyanın her yerinden havalı arkadaşlar ve oyuncularla domuzları yok etmek için BİR KLANA KATIL.
• ARKADAŞLARINIZLA REKABET EDİN. Havalı kuş fırlatma sapan eğlencesinin çok oyunculu oyunlarında diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla yarışın ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın. Kim zirveye çıkacak?
• SILLY ŞAPKALARI TOPLA. Kuşlarınızın moda oyununu geliştirmek için eğlenceli temalara sahip şapkalar toplayın ve sıradan özel etkinlik yarışmalarında yer alın.
• YÜKSEK KARTAL’I yeni mücadelelerde ETKİLEYİN ve Eagle Mountain’ın tepesindeki özel mağazasında kullanmak için altın kazanın.
• DÜNYA ÇAPINDA ÇOK OYUNCULU LİDERLER. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla yarışın ve küresel liderlik tablolarında kimin en iyi olduğunu kanıtlayın.
• OYNAMAK İÇİN POPÜLER KUŞLARI SEÇİN. Bu eğlenceli sapan bulmacasında en iyi kuşunuzu seçin ve domuzları yenin.
• YENİ ARCADE GAMEPLAY. Arcade macera aşamalarında eğlenceli, ücretsiz ve zorlu seviyeleri oynayın – Boss Domuzlara dikkat edin.
• Android için indirmek ÜCRETSİZ! — Angry Birds 2, rahat bir sapan oyunu oynamak için ücretsizdir. İsteğe bağlı uygulama içi satın alımlar dünyanın her yerinden oyuncular için mevcuttur.

En iyi kuş fırlatma, domuz patlatma, aksiyon bulmaca oyunu Angry Birds 2’de iyi eğlenceler!

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşın üzerindeki hedef kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
– Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeline sahip oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen internete doğrudan bağlantılar.
– Rovio ürünlerinin ve ayrıca üçüncü şahısların ürünlerinin reklamları.

Bazı özellikler çevrimdışı olarak kullanılabilse de, bu oyun belirli özellikler için internet bağlantısı gerektirebilir. Normal veri aktarım ücretleri geçerlidir. Not: Oyun ilk kez oynandığında, çevrimdışıyken tamamlanamayan ek içerik tek seferlik indirilir.

Kullanım koşulları: http://www.rovio.com/terms-of-service
Gizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy

Güncelleme Bilgileri

Yeni Şapka Etkinliği! Yeni Rokoko Şapka Setini toplayın ve The Ornate Adventure'a başlayın

Video

Resimler

Bir cevap yazın