Age of Magic: Turn-Based Magic RPG & Strategy Game

1.27

Age of Magic oyunun apk indir
age-of-magic-turn-based-magic-rpg-strategy-game.png indir
4.4/5 Puan: 375,352
Versiyon
1.27
Güncelleme Tarihi
14 Aralık 2020
Android Sürümü
4.4 ve sonrası
Boyut
158M

Uygulamayı Bildir

Açıklama

Age of Magic, eski bir büyülü dünyanın kalıntıları üzerinde savaşan epik kahraman lejyonlarını konu alan yeni bir fantezi mobil sıra tabanlı fantezi RPG’dir.

Sıra tabanlı fantastik sihirli oyuna ve büyücülerin, şövalyelerin ve ejderhaların çağına hoş geldiniz – şimdi en iyi macera oyunlarından birini ücretsiz oynayabilirsiniz! Kendi 5 kahramandan oluşan kadronuzu kurun ve onların sihirli hikayelerini Sefer modunda keşfedin, Arena veya Turnuvanın zirvesine ulaşmak için unutulmaz PvP savaşlarında diğer oyuncuları alt edin ve meşhur Korku Mezarlığı’nda becerilerinizi kanıtlayın: girmesi kolay korkunç bir sığınak , ama canlı bırakılması zor!

Kendinizi bu sihirli macera oyununun destansı dünyasına bırakın. Age of Magic; kahramanlık, savaş, telaş, ihanet, büyücülük ve anlatılmamış harikalar deneyimiyle dolu sihirli dünyaya giriş yolunuz. Düşmanlarınızı gücünüzle boğmak ve krallığın gerçek efsanesi olmak için bugün bu fantastik RPG oyununa katılın.

Büyük arenalarda hızlı tempolu savaşlarda savaşmak için efsanevi kahramanları toplayın ve seviyelerini yükseltin. Koboldlar, Elfler, Şeytanlar, Druidler, Değişiklikler, Dragonkin, Ra’Archnes ve daha fazlası arasından düzinelerce karakter arasından seçiminizi yapın!

Karanlık, boşlukta yüzen bir dünyanın harap olmuş kalıntılarının üzerine çöküyor. Her gece, Lejyon’un durdurulamaz iblisleri tarafından yiyip bitirilen gökyüzünde başka bir ışık huzmesi azalır. Yine de umut var. Ejderha Kehaneti, evrenin kaderini belirlemek için Kara Kule’ye giren bir Gerçek Büyücü’nün habercisidir. Sen seçilmiş kişi olabilirsin?

Age of Magic oynanışı

HİKAYE KAMPANYALARI Işığın ve karanlığın güçleriyle delinmiş devasa Age of Magic dünyasını keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın ve korkunç düşmanlarla destansı savaşlarda savaşın. Gerçek Büyücü Roland’ın hikayesini ve onun Kara Kule arayışını takip edin. Karanlığa adım atın ve istediği şeyi elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyen, değişen suikastçı Sharazar ile tanışın.

PVP Nihai kahraman grubunu oluşturun ve PvP Arena’da her gün diğer oyunculara meydan okuyun. Ama hepsi bu kadar değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvada kendinizi kanıtlayın. Zafer ve destansı ödüller kazanmak için zirveye ulaşmak için savaşın! En cesur dövüşçüye ganimet git!

EFSANEVİ KAHRAMANLAR 60’tan fazla destansı kahramanı toplayın, seviyelerini yükseltin ve güçlü silahlar ve zırhlarla donatın ve yeteneklerini ve nadirliklerini yükseltin. Dünyanın en güçlü partisini kurmak için farklı stratejiler kullanın ve hayalinizdeki kahraman takımını oluşturun!

HIZLI SAVAŞLAR Partinizi, görsellerin çarpıcı ve her seçeneğin önemli olduğu büyük arenalarda hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı savaşlara yönlendirin!

BİRÇOK DİĞER MOD Korku Mezarı ve Hazineler Vadisi, benzersiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı test edecek. Daha da zor yeteneklere sahip zorlu karakterlerle yüzleşmek için etkinliklere katılın ve zorluk ne olursa olsun gücünüzü test edin!

Topluluğa katılın ve Age of Magic kahraman bilgisine dalın: dünyalarında kimlerin yaşadığını öğrenin, hikayelerini okuyun, sınıfları ve grupları hakkında daha fazla bilgi edinin ve öğeleri, becerileri ve çok daha fazlasını nasıl kullanacağınızı keşfedin!

Facebook http://plkt.me/2v7y9
Twitter http://plkt.me/lx0s6
Youtube http://plkt.me/n0lgo
Instagram http://plkt.me/mn5nz
Discord http://plkt.me/c91s4

Büyücüler, şövalyeler ve ejderhalar çağında seyahat edin! Sıra tabanlı savaşlar ve rol yapma unsurları ile bir fantezi dünyasına dalın! Heyecan verici hikayeleri keşfedin, tüm sihirli kahramanları toplayın, destansı patronlarla savaşın ve PvP Arena’ya hükmedin!
Macera çağırıyor!

Güncelleme Bilgileri

Yeni versiyondaki değişiklikler

Snowtide, Yılbaşı hediyeleri ve uzun zamandır beklenen Sinsi - Orman Çocukları grubundan Rogue!
Magic Pass'in yeni sezonu ve Ormanın Çocukları fraksiyonundan başka bir kahraman - Tank Gururu!
Diğer değişiklikler ve iyileştirmelerin yanı sıra.
Oyunun haberlerindeki değişikliklerin tam listesini Facebook veya Discord'da okuyabilirsiniz.

Video

Resimler

Bir cevap yazın